Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem van egy álmom, hogy...

Nekem van egy álmom, hogy zongorista legyek, könnyűzenész, csak mostanában úgy érzem, hogy már késő mindezt behozni, mivel hogy már 20 éves vagyok. Mi lehet az oka ennek az egésznek? Mit tehetek, hogy újra higyjek magamban?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdtem az egészet komolyabban, de azelőtt 12 évig zenesuliba jártam, klasszikus zenét tanultam. De nem zongorán, hanem ütősön, szóval a hangszer sem ugyanaz.
2009. júl. 21. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom már próbálkoztál a zongorával. Ha van egy kis tehetséged, nyugodtan vágj bele, 3-4 év kemény gyakorlás után a könnyűzenében már előadóképes leszel. Amit nem értek, hogy miféle künnyűzenei stílusban van zongora. Az inkább a szinti szerintem, amin meg fényévekkel könnyebb megtanulni játszani.
2009. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor mondjuk úgy, hogy billentyűs vagyok, s mindenféle elektromos billentyűs hangszeren játszom, pl. elektromos zongorz, hammond, rhodes, ilyenek
2009. júl. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!