Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért kell ez a nagy felhajtás...

Mért kell ez a nagy felhajtás Amanda Todd körül? Nem értem.

Figyelt kérdés

Más is volt már öngyilkos azért mert megalázták(csak a kinézete miatt és nem tett semmi rosszat),nem csak ő, de őt még mindig mindenki siratja amikor az ő hibája is.Mit mutogatj a melleit tizen akárhány évesen,meg mit barátkozik egy öregemberrel,nem juteszébe hogy az tuti pedofil?? -.-


Oké én is sajnálom azért mert tényleg szörnyű ez a dolog,de akkor is. Meg mindenki írja hogy milyen szép volt ,mert ha csúnya lenne akkor nem sajnálná senki vagy mi?? Meg leírta a videóban a történetét,mindenki csak sajnálja, de mért nem segített neki valaki?? Mért nem kereste fel senki? Mindenki csak sír,pedig segíthettetek volna rajta.Oké nem mondom hogy személyesen utazz amerikába vagy hova, de esetleg üzit írni neki vagy valami.. meg minek mondta el mindenkinek hogy hipót ivott?? ha a többiek nem tudják hogy mit csinál nem parodizálják ki azt sem hogy hipót ivott. Én is sajnálom meg minden,de most minek ekkora feneket keríteni az egésznek..


2012. okt. 23. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat az sem tudom ki az !?
2012. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy lány aki meghalt azértmert megmutatta a melleit egy pasinak aki lefotózta szétküldte mindenkinek és megutálták megverték megalázták aztán öngyilkos lett..youtubéra is csinált egy videót ahol elmeséli a törénetét.
2012. okt. 23. 19:12
 3/15 anonim válasza:
9%
Én se értem, de hagyd rájuk :D
2012. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen egyetértek veled! Sajnálom meg minden DE! részben az ő hibája is... Másrészt amit Te is írtál, hogy naponta öngyilkos lesz valaki... Őket senki sem sajnálja?! Amanda Todd-ot csak a médiakapta így fel... ő is csak egy a sok közül... :/ dehát ugye ez a média hatása...
2012. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
fogalmam sincs kiről beszélsz, de ha te tudod akkor mégiscsak foglalkozol vele. Miért érdekel hogy mi a téma körülötte?? Engem nem érdekel, így nem is tudom kiről van szó.
2012. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

a pasi talán 30 éves volt, de a videóban ő is elmondja, hogy a pasinak volt barátnője. Sajnálom, hogy ezt tették vele, de annyira engem se rázott meg. Nem kellett volna a mellét mutogatni, de nem mindig hoz az ember jó döntéseket, és nem minden fiatal van egy értelmi szinten, valaki csak később jön rá, hogy hibázott, van, aki meg sem teszi, és van, akinek nem jelent problémát.

Viszont:

Szerintem ha valakit ennyire kiutálnak és kiközösítenek, annak oka van. Nem hiszem, hogy mindössze az miatt, hogy megmutatta a mellét, vagy összejött egy idősebb pasival. Ez az ő verziója, ezt ismerjük, de nem tudjuk, mi volt még ezen kívül, vagy mi történt valójában, nem voltunk ott. Meg attól, hogy a pasi azt mondja, hogy készen áll a verésre, 50 ember nekiáll, és megveri, csak azért, mert valaki ezt mondta? Vagy mi? Nem tudhatjuk, hogy ő milyen lány volt, de szerintem más dolgok is álltak még a háttérben, nem csak ennyi.


Amúgy meg ha valaki öngyilkos akar lenni, az megteszi, és nem mondja el mindenkinek, hogy én most öngyilkos akartam lenni, de nem sikerült, és próbálkozni fogok még.


De hol is voltak a lánynak a szülei?? Egy szülőnek fel kellett volna, hogy tűnjön, hogy a gyereküket valamiért már a 3. iskolába kell beíratni, hogy hipót iszik, vagy hogy egy árokból kell összeszedni, mert meg akarta ölni magát. A lány is hibázott, és a szülők is.

2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Én olvastam róla. Hogy miért kapták fel? Úgy látszik te sem fogtad fel. Nem a lány öngyilkossága miatt. Hanem pusztán rávilágítottak arra a tényre, hogy egy gyereket semmibe vesznek, segítséget kért nyilvánosan, és inkább belerúgtak, de senki nem segített rajta. A cikk lényege hogy mennyire gonosz és gyarló a mai társadalom, hogy az emberek mennyire nem értékelik az élet fogalmát.

Volt egy lány aki naiva volt, talán egy kicsit gyermekgondolkodású. Elkövetett egy kisebb hibát. De ahelyett hogy csak legyintettek volna rá a többség még jobban megalázta. Mindenki ellene volt, senki nem volt képes végig gondolni, hogy azért olyan nagy bűnt nem követett el. Úgy bántak vele mintha egy gyilkos lenne.

Végső elkeseredésében csak egy segítő kezet várt, de nem kapta meg. Inkább megverték, leköpték. Könyörgőm! Milyen világ az, ahol egy gyerekkel így kell bánni??

Meg kellett halnia hogy rájöjjenek az emberek, hogy részben bűnösek?? Hogy szívtelenek??

Gondold végig te is kérdező. Te mit élnél át ha mindenki ellened fordulna? Ha megvernének, leköpnének, sem lenne egy barátod sem, minden áldott nap megaláznának???

Én felnőttnék nem tudtam volna kezelni akkor miért várja el bárki is hogy egy sérült tinédzser túl lép rajta??


Szóval nem az a nagy hír hogy öngyilkos lett, hanem az, hogy az állítólagos társadalom hasznos tagjai milyen állat módjára viselkedtek.

2012. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

ma 19:23

A szülők nekem is eszembe jutottak hogy ők hol voltak???


Lehet hogy oka volt hogy kiközösítették, de nem hiszem hogy egy 15 éves olyan bűnt követett el, hogy csúnyán és többen is megverjék.. Azért ezt egy gyerek sem érdemli meg..

2012. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Ott valóban hibázott, hogy a melleit mutogatta. De nem kellett volna emiatt így megalázni. Meg ribancozták, mert lefeküdt egy pasival, akinek volt barátnője.. Könyörgöm, talán pisztolyt tartott a pasinak a fejéhez, hogy szexeljenek? Mindenki a lányt hibáztatta, de abba senki nem gondolt bele, hogy a srác is mekkora görény volt..

Ráadásul ezek a bántalmazók mindig az ilyen naiv, védtelen embereket szemelik ki maguknak. Ha mondjuk velem csinálnák ezt, csak legyintenék egyet és kiröhögném őket, de pl. van egy ismerősöm, aki nagyon érzékeny. Ha vele ilyet valaki megtenne, 99,9 %, hogy ugyanúgy beleroppanna, mint ez a szerencsétlen lány.

Azért kapta fel ennyire a média, mert a bántalmazás ellen akartak felszólalni. Amúgy, ha kicsit utánanézel, több ilyen esetet is felkaptak, pl. pár éve volt, hogy egy csaj pucér képet küldött a pasijának, aztán szakítottak, a pasi szétküldte a képet, a csajt piszkálni kezdték, és öngyilkos lett.

2012. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

KELL A FELHAJTÁS!sőt minél nagyobb felhajtás!Amandával azért foglalkoznak,mert ő hagyott maga után videót,ergo,kézzelfoghatóvá tette a problémát!Egy élet véget ért.Értelmetlenül.Ha a ti húgotok/nővéretek/lányotok tenne ilyet?halál rá?Nem,nagyon nem volt szép,hogy mutogatta a mellét,sőt még állítólag lefeküdt egy olyan hapsival is akinek bnője van.Én nem egy olyan embert ismerek aki durvábbat tett.Az én volt legjobb bnőm fenn van napi szaron mai napig,ahogy anyaszült pucéran pózol.Ja és lefeküdt az akkori párommal:MÉGSE kívánom h meghaljon,nem üldöztem,pedig nem egy stabil jellem,nem lettvna nehéz bántani...de elkönyveltem egy r.imgyónak oszt csók.Amanda lehet szeretetéhes volt csupán.Persze nem igy kell kifejezésre juttatni h mutogatom magam,de tudjátok:az dobja az első követ,aki sosem tett rosszat.Ja és nem hiszem h a kedves jóakaróinak ezzel a villantással akkora kárt okozott amiért halnia kell.Arról h lefeküdt egy foglalt sráccal:

1.mindenhez 2 ember kell

2.ez 3 ember ügye:Amanda,a csávó,a bnő.Egy embernek egy a párja!!!

a kiközösítés,áldozatképzés:nem hallott még a kedves kérdező a bűnbakképzés fogalmáról?Vkit kiközösíteni igen kevés dolog elég(nálam elég volt plusz 15 kg a majd mindennap elszenvedett sérelmekhez...)miután lefogytam meg nyaltak ezerrel...szánalom a társadalom,ha picit érzik hogy más vagy kiközösítenek.nyugodjon békében a lelke:(

2012. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!