Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes erőltetni valamit,...

Érdemes erőltetni valamit, ami nem megy?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nagyon kitartó vagyok néhány tantárggyal kapcsolatban, de valahogy még sem haladok rajtam kívül állá okok miatt. Az jutott eszembe, hogy talán nem úgy kell lennie, ahogy elterveztem. Kitartónak tartom magam, és a jelenlegi célomért is teljes erőbedobással küzdök, de külső okok miatt keresztülhúzzák a számításaimat. Ahhoz, hogy az legyek ami akarok lenni, néhány tantárgyat emelt szintem kell tudom, és csinálom is én, csak kezd kiábrándító lenne, hogy piti dolog, még sem jön össze(nem a tudásommal van baj). Szerintetek van olyan, hogy egyszerűen hagyni kell valamit, és valami másba kezdeni? Azért is szeretnék dűlőre jutni, mert már lassan itt az ideje a választásnak, és dönteni szeretnék.

2012. okt. 25. 15:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Álló*, és a negyedik sorban lenni*. :) bocsi, siettem.
2012. okt. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!