Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy kapcsolatot erőltetni, ha nem megy?

Figyelt kérdés
Alapvető problémák fordulnak elő még mindig, ugyanazok amik hónapokkal ezelőtt is zavartak. Úgy érzem hogy csak én dolgozom a problémák megoldásán. Egyszer már kimondtam, hogy legyen vége. Meddig érdemes így próbálkozni? Úgy érzem ez másodszorra sem megy.
2012. ápr. 22. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Később csak rosszabb lesz...szerintem.
2012. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy percig sem!
2012. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az alapvető probléma? Próbáltátok már megbeszélni, megoldani?
2012. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg mindkét félben megvan a szándék.
2012. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van az a jó mondás, kutyából nem lesz szalonna. Ha képtelen változtatni a dolgokon hagyd, és mivel jelezted, hogy egyszer már kimondtad, hogy legyen vége... Erről az a véleményem, ha az egyik félben megfordul akár egy pillanatra is, hogy legyen vége, akkor onnantól értelmetlen folytatni. Csak problémák sorozata fog előjönni és mindenre allergiás lesz az a fél aki elgondolkodott ezen. Hagyd szerintem, ha leülsz Vele megbeszélni, ideig óráig valószínűleg működni fog az amit kitaláltok. De hosszú ideig kizárt.
2012. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Igen, próbáltam vele megbeszélni de sajnos mindig minden változatlan ennek ellenére is.
2012. ápr. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!