Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt elérni,...

Hogyan lehetne azt elérni, hogy megint olyan legyen minden, az egész világ, mint amilyen a 90-es években volt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 01:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem csak a 90-es évek diszkózenéit kedvelem, a magyar előadók közül pl a Bikini, Edda, Karthago, Charlie, Deák Bill Gyula, vagy Demjén-t is említhetném akár.

Ők letettek valamit az asztalra az évtizedek során, szerintem az tényleg tiszteletre méltó, amit elértek, mert egy olyan korban futottak be, amikor még nehezebb volt érvényesülni a zeneiparban, mint manapság, és azóta is fentmaradtak, ezeknek az előadóknak, akiket említettem az előbb, nem is csak előadók, inkább ZENÉSZEK- így csupa nagybetűvel- a 60-ik életévükön túl is rendszeresen vannak fellépéseik, és nagy érdeklődés is van még ezek iránt az előadók iránt, egy Bikini koncerten pl a tizenéves korosztálytól kezdve ötvenesekig mindenféle korosztály megtalálható.

Úgyhogy nem csak a 90-es évek "tátika" zenéit kedvelem, hanem ezeket a magyar előadókat is, akiket írtam, ők tényleg zenészek, mert zenekarral, élőben koncerteznek, az tényleg zene, Skrillex meg azt hiszi, hogy lenyom 2 billentyűt a laptopján, és máris ő a császár, vazze!

Szóval nálam a 90-es évek dance zenéi mellett ugyanúgy elférnek a régi magyar rock zenék is, akiket említettem előadókat, de Skrillex az...

Kíváncsi leszek rá, hogy Skrillex hol lesz majd 60 éves korában... ez a nagy különbség mondjuk egy Bikini, Edda, vagy Deák "Bill" Gyula és Skrillex között, hogy az általam említett magyar zenészeknek gyakorlatilag életük végéig tart a karrierjük, viszont Skrillex az csak egy ideig, óráig felkapott, múló, divathóbort!

2012. nov. 3. 13:37
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a "Youtube nevű csodás találmányt" ismerem én is- bármily meglepően is hangzik, de nem vagyok rászorulva a youtubera, ha 90-es évekbeli zenéket akarok hallgatni, jó pár zene eredeti CD-n is itt van a polcomon ebből a zenei stílusból! :)
2012. nov. 3. 13:43
 13/15 A kérdező kommentje:
A Kispál És A Borzról meg annyit, hogy a szövegvilága az jó volt nagyon annak az együttesnek, de Lovasi András énekhangjától a falnak tudnék menni, a szövegeik jók, kreatívak voltak, csak Lovasi énekhangja...
2012. nov. 3. 13:48
 14/15 A kérdező kommentje:
Az meg igaz amúgy teljesen, hogy szomorú alak vagyok, de nem az miatt, hogy én nem "hódolok" be a mai divatzenéknek, és nem Skrillexet meg ilyeneket hallgatok, nem ez miatt, de a szó hagyományos értelmében is, és átvitt értelemben is egy szomorú ember vagyok.
2012. nov. 3. 14:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Sehogy. Pedig milyen jó is volt a kazetta, a Bud Spencer filmek éjjel nappal stb. A pankráció is jó volt, boksz, Tupac meg az N.W.A stb...
2014. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!