Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhiszitek, hogy az ide...

Elhiszitek, hogy az ide írogatók között van milliomos gyár tulajdonos és olyan akinek gyógyszerkutató cége van Németországban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
el
2012. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
megbeszéltük, hogy nem árulsz el!
2012. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2012. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Teljesen hiheto. Vegulis a gyartulajdonos valoszinuleg halalra unja magat egesz nap es a Gyakorin szorakoztatja magat.
2012. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Viccelsz?

Persze, hogy vannak, én pl. ma a 8. maratonomat futottam gépelés előtt, van egy multicégem, mindenből a 60. diplomámat teszem le, feltaláltam az örök élet titkát, a rák ellenszerét és én leszek Magyarország és az USA következő miniszterelnöke egy személyben.

Pff. ilyesmit megkérdőjelezni, hát milyen ország ez? :D

2012. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem lehet tudni, hogy ki van a hozzászólás mögött. Itt ugyanúgy jelen lehetnek emberek a társadalom minden rétegéből. Persze a kamusokat néhány keresztkérdéssel le lehet buktatni, de ha az illető nem beszél marhaságokat, még akár el is lehet róla hinni, hogy cégvezető.
2012. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem Szijjártó Péter közeli rokonom, és ő tőle tudom, hogy heti rendszerességgel nézi a GYK-t....Úgyhogy én elhiszem, igen.
2012. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*USA elnöke, ezt csak most vettem észre.

Mindegy, addigra köztársaságot csinálunk az Egyesült Államokból. XD

2012. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor a Szijjártó Péter úr nem nézi a politikai kérdéseket, vagy csak nem hiszi el őket !!!
2012. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De mi a jó francnak kell össze-vissza hazudozni magáról?
2012. nov. 6. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!