Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utánoznak?

Mit csináljak ha utánoznak?

Figyelt kérdés
Van egy ,,barátnõm" akivel mostanában eggyütt vagyunk mert a legjobb barim elment a suliból es ma jöttem rá hogy utánozz ezért összevesztünk azaz nem szolok hozzá De most akkor ki lesz a barátom nincsen sok mert sokan elmnetek!!

2012. nov. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Játszd el, hogy a kútba ugrassz, de valójában ne tedd meg.

Ha utánad csinálja, nincs több gond. :D

2012. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mármint, hogy utánoz? átveszi dolgaidat vagy kifiguráz?


de amúgy egyikkel sincs gond.


alapvetően baráti társaságokban jellemző, hogy akaratlanul átvesznek egymástól dolgokat. ők észre sem veszik. de hasonlóan kezdenek öltözni, eltanulják egymás dumáit, hasonlóan táncolnak. ezzel nincs gond. valamiért így működünk. másokból akik tetszenek nekünk, vagy csak sokat találkozunk átmásolunk magunkba dolgokat önkéntelenül. szerintem lehet te sem veszed észre és használod a barátnőd szavajárásait. ez tök normális.

2012. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem azért utánozz mert hogy olyan legyen mint én és hogy a legioob barátnőm az ővé legyen asszem én erre tippelek
2012. dec. 21. 20:11
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi csak végig olvastam és már nem igaz.....
2012. dec. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!