Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utánoznak? Jó ez?

Miért utánoznak? Jó ez?

Figyelt kérdés

Elég érdekes személyiség vagyok. Sokan megpróbálnak utánozni, ugyanolyan napszemüvegeket és ugyanolyan mintás fölsőt vesznek, olyan színű hajat akarnak, mint én, ugyanazt a zenekart szeretik és ugyanúgy is festik magukat, ahogyan én szoktam.

Ők mind a környezetemben élnek - ismerem őket, és ők is engem. Miért utánoznak? Miért jó ez nekik? Ráadásul le is tagadják, a hátam mögött pedig arról beszélgetnek, milyen jó ötleteket lopkodnak tőlem... Engem mérhetetlenül zavar. Persze lehet hogy ez nem így van, de nekem nagyon úgy tűnik...


2009. jún. 23. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L.
2009. jún. 23. 20:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én is 15 vagyok, 1-2 éve még engem is rettenetesen zavart..

azóta rájöttem hogy semmi értelme ezen aggódni,elfogadom magam olyannak amilyen vagyok és kész :)

azért csinálják mert féltékenyek hogy te már tudsz valamit :D nekik meg semmi ötletük nincsen..

idővel vagy te szokod meg ezt az állapotot vagy a barátaid unják meg..

egyik ismerősöm (ugyanígy 15 és csaj/ mesélte hogy a csaj barátai irigykedtek a mellére és ő annál jobban "mutogatta"(na jó annyira nem :) ) és kihúzta magát mindig, csak azért hogy had irigykedjenek tovább :D

sztem legyél büszke arra hogy tudsz nekik mutatni valamit :)


engem az is zavart ha msnről ellopkodták a jeleimet..xD

és mindig mondtam nekik hogy jajj minek kell lopkodni..erre összevesztünk újra és újra.. amíg rájöttünk mennyire dedós dolog ilyenen veszekedni..xD

a barátság sokkal fontosabb mint ilyen kis apróságok :)

2009. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek rád!!!
2009. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

21:02!

Igen a mellem az nekem is központi téma még:D mert nekem nagy és kerek. :) Köszi a választ.

2009. jún. 23. 21:41
 5/10 A kérdező kommentje:
21:30-as, köszi a választ :)
2009. jún. 23. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem új jelenség, hasonló cipőben járunk... nem kell vele foglalkozni, vagy vegyél olyan cuccokat, amik ritkák, és nincs belőlük sok a városban.

(ne a New Yorkerben vásárolj pl.)

2009. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igen vásárolok márkás cuccokat, inkább saját magamnak csinálom, de valahogyan mindig tudnak hasonlót produkálni...:D
2009. jún. 23. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek! Simán lejön. Erről már az oviban leszokik mindenki...( jah hát valaki nem)... :D

Én azt javaslom hogy ne foglalkozz velük.

2009. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálom kizárni őket :) meg persze hízelgő meg minden de sok makkarcúnak úgy jön le hogy én másolom őket nem ők engem és ez az ami kib*szottul b*ssza a csőröm
2009. jún. 25. 21:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy az egyban 110% osan utánozni valakit az ciki,de az ha valaki hasonló stílusú az nem problémás. Ok: mert egyszerüen nem létezik olyan hogy valaki teljesen egyedi legyen.Mindenből van már rengeteg, stílusirányzatok vannak,és mindenki beletartozik valamelyikbe,ami neki bejön. Senki sem tud egyszerüen egyedi lenni teljesen. Engem nem is zavarna ha valaki utánozna, mert én is követője vagyok annak az irányzatnak ami nekem tetszik,és ehhez vagy az én,vagy más hatására csatlakozhatnak mások is,ezzel nincs gond. Inkább az a jó,ha látom hogy az a stílus másnak is tetszik, más is követi,mert akkor nyilvánvalóan nem tartja mindenki köpedéknek. Ezért ostobaság ez az utánzás klisé kijelentés szerintem. Viszont ami pofátlanság,az inkább elméletek, stratégiák, ötletek nyúlása különböző tevékenységekben, de a divatban ez azért jobban tolerálható.
2010. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!