Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaza van az egyik legjobb...

Igaza van az egyik legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Valakinek leírhatnám privátban? (Kérlek ne töröljétek, volt már ilyen kérdés!)
2012. nov. 10. 10:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegény, még jó, hogy gondol az érzelmeidre... :D Nevetséges az a kis cafka.
2012. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
dehogy lenne rossz. Megy korbe a spangli es te nem szivsz bele, ennyi az egesz. Attol meg egyutt lesz a tarsasag. Te nem fogsz elkeydeni barbizni azt szakadsz le roluk.
2012. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Te nem fogsz elkeydeni barbizni azt szakadsz le roluk. -> ezt nem értem...
2012. nov. 10. 10:33
 14/19 anonim ***** válasza:
talán más barátnőt kellene keresned ... soha ne próbáld ki, azért meg végképp ne, hogy másnak megfelelj
2012. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Mond meg neki hogy te majd eldöntöd mi a jó neked és mi a rossz. Attól hogy te nem szívsz, nem fogod rosszul érezni magad!


Mellesleg, ha megakarod győzni az igazadról, mutasd meg neki ezt a kérdést. Majd belátja hogy nincs igaza.

2012. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes vagy. Úgy tűnik, borzasztóan haragszik. De nem érdekel.
2012. nov. 10. 10:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Majd megbékél,ne törődj egy ideig vele.

Amúgy szerintem jól tetted,csak azért ne tégy semmit mert más akarja.

2012. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az elég bunkóság tőle hogy követeli a pénzt, ha azt akarná hogy te se maradj ki akkor adnának úgy is belőle
2012. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem a füves cigi-füvezés és bármely ilyen dolog egy nagy HÜLYESÉG!Nincs igaza mert neked több eszed van hogy ilyet nem próbálsz ki!(ÉS A TE ÉRDEKEDBE NE IS PRÓBÁLD KI SOHA!!)
2013. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!