Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki mondta, hogy a NASA...

Mindenki mondta, hogy a NASA nem ír semmit a világ végéről! Akkor ez mi? (linket alul találod)

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt cáfolták a hozzászólók, hogy a NASA bejelentette az új világvége-elméletet.


Ha nem csak megnézed hogy van-e ilyen témájú cikke a NASA-nak, hanem bele is olvasol, akkor látod hogy az eddigi sok irreális világvége-jóslatot cáfolják meg.

2012. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hátjo.. nem tudok angolul. Németül tudok.
2012. nov. 15. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már nekik is elegük van belőle, úgyhogy közleményt adtak ki arról, hogy hamarabb hal ki az emberiség a saját hülyesége miatt, mint egy külső tényezőtől.


Elég hosszú, de hátha valaki majd veszi a fáradságot és hitelesen lefordítja. Lehetne azt mondani hogy inkább a tagadást terjesszék mint az állítást, de maga a terjesztés a baj. Itt is százasával kérdezik ugyanazt.

2012. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azért ugyan ezt nem..

mert nem láttam még hogy oda lett volna téve valami "hivatalos" oldal linkje, csak ilyen idiótaságokat találtam egész eddig amúgy igen. nagyon sok ember van rajtam kívül aki szint úgy megkérdezi, de hát ez van..

biztos a sok ember fél a világvége jóslatoktól azért akarnak kapni egy kis nyugtatást, bátorítást.. de itt nem nagyon kapnak. az hogy "nem lesz.." az egy ember sajátos véleménye.

2012. nov. 16. 04:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy látom ezt az egész dolgot, hogy sok ember félinformációkkal vagy azok teljes hiányában is, nem tudja megkülönböztetni a hiteles, tudományos hírt az áltudományos hangulatkeltéstől. A tudományosnak szánt részeket nem is érti ezekben a rémhírekben, de elhiszi! Ne vedd bántásnak - általánosságban mondom -, te is belinkeltél egy cikket kérdőre vonva a cáfolókat úgy, hogy el sem olvastad - mindegy, hogy miért! Nem egy kérdés jött már a témában, nem egy válasz íródott már, ami tételesen cáfolja a híresztelésekben szereplő ellentmondásokat, badarságokat. Azok az írások nem csak vélemények, azokban vannak a tények!

A jóslat mögötti félelmet sem értem! Nagyon bután és egyszerűen: ha világvége lesz, akkor nem édesmindegy hogy készülünk fel? Ráadásul mire? A végre? Ha meg nem lesz (mert a híresztelések erről szólnak: egy kicsi lesz, de elmúlik), akkor megint nem teljesen mindegy?! Ilyen dolgok vezetnek ostoba pánikhoz!

Maga a téma is annyira bosszant, hogy megfogadtam hogy nem írok, nem vitázok róla, de nem tudtam megállni!

2012. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van.
2012. nov. 16. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!