Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy videós-társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy videós-társkereső koncepcióm. Hová tudnék ezzel fordulni? Lenne erre kereslet?

Figyelt kérdés
Szerintem, működőképesebb lenne, mint a jelenlegi társker oldalak. Videós bemutatkozás, 2-3 percben, mini portréfilm a társkeresőről, szerintem, hatékonyabb, mint pár amatőr fotó. Van hozzá felszerelésem (kamera, vágás) és gyakorlat is, meg ez a koncepció, de más semmi.

2012. aug. 1. 02:07
 1/10 anonim ***** válasza:
linket kérünk
2012. aug. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kevesen állnának kamera elé. És sokkal lassabb lenne így a regisztráció, mint a többi oldalnál. Ha sokan jelentkeznének, akkor nagy tárhelyre lenne szükséged. A videokat el kell majd távolítani a reg. törlésekor.

Tehát van egy csomó technikai gond vele és nem hiszem, hogy sokan vevők lennének rá. Ez csak akkor működhet, ha fizetős (hiszen munkád, költséged van vele) és csak videoval lehet reg-elni.

Első lépésben mérd fel az igényeket!

2012. aug. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Linket nem tudok küldeni, hiszen csak a koncepcióm van, ahogy azt írtam is!


Kevesen állnának kamera elé? Lehet. Pedig arra építettem, hogy hányan, de hányan ki akarnak tűnni a tömegből a tehetségkutatókon, meg mindenhol, ahol van kamera. Ezt az egészet úgy képzeltem el, hogy lenne egy regisztrációs és/vagy havidíj, ami megfelelő jelentkező esetén fedezné a pár órás forgatás/vágás költségét. Kellene egy domain, egy tárhely, vagyis elég a youtube, nem nyilvános része. Nem lennének kamu regek és az egész tisztább lenne, mint egy átlag társker. A technikai gondok kiküszöbölhetőek lennének, ki lenne ez találva. Hogyan mérjem fel az igényeket?

2012. aug. 1. 02:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell kamera meg vágás. Ehhez egy oldal kell, amire maguk a felhasználók feltölthetik a videóikat. Vagy hogy gondolod össze-vissza utazol az országban mindig az épp aktuális regisztrálóhoz, hogy csinálj róla egy két perces videót?
2012. aug. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy először egy oldal kell hozzá, de van különbség egy amatőr webkamerás videó és egy profi, megszerkesztett kisfilm között. Manapság a "csomagolás" nagyon fontos és ezt a célt szolgálná a profi felvétel, amiért ha kell utaznék is. De akkor redukáljuk a felhasználókat Budapestre! :)


Pont azt hangsúlyoztam az előbb, hogy a kisfilm szerintem, hatékonyabb, mint pár amatőr fotó. De persze, értem a buktatókat. Erre szeretnék megoldást találni.


"Szerepelni vágyó szingli kerestetik pártalálás céljából" :)

2012. aug. 1. 09:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy egyrészt lehet a profi film tetszetősebb, de pont a lényege elveszik, mert nem maga a feltöltő csinálja meg, hanem valaki más helyette ergo nem látod, hogy maga az emberke milyen munkát végez, mennyit foglalkozik vele, ő maga milyen.


Másik az, hogy én pl. nem regisztrálnék egy olyan oldalra, ahol várnom kell arra, hogy valaki méltóztasson találkozni vele, filmet forgatni rólam, feltölteni azt ráadásul ha ez csettintésre abban a percben történne, ahogy én megnyomom, hogy "regisztrál", akkor sem örülnék neki, hogy a rólam szóló bemutatkozó filmet valami idegen csinálná meg, akkor is, ha olyan profi. És szerintem baromi sokan vannak ezzel így.


Ha csak Bp-re redukálod is, ha egymás után csak 4 napon mondjuk 200-an akarnak regisztrálni mit csinálsz? Nem tudsz lépést tartani majd az egésszel és elveszted azokat is, akik egyáltalán adtak volna esélyt az ötletnek.

2012. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mérd fel az igényeket és a lehetőségeidet és készíts üzleti tervet!

Mennyire vagy profi? Van stúdió, megfelelő felszerelés a bevilágításhoz? Legális SW a vágáshoz?


Azt is megnézném, hogy Posványalsó Petőfi utca 13. előtt megáll a www.videorandi.hu matricás autó... Lenne téma a faluban.

Vedd meg a domint, az nem egy nagy összeg.

2012. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A profi film tetszetősebb, ez igaz, de szerintem nem veszik el a lényege! Ez kb. olyan, mint amikor nők elmennek műtermi fotót készíteni és azzal jelennek meg a társkeresőn. A filmet nem maga a feltöltő csinálja meg, ergo nem látod, hogy maga az emberke milyen munkát végez... Ez most nem egy filmes suli, hogy kinek milyen a vizsgafilmje! Ez kb. olyan, mint pld. a Fókusz c. műsorban egy rövid blokk, nem is kell, hogy cölöbökre gondoljunk, szoktak "egyszerű" emberekkel is csinálni riportot. De attól még kiderülhet, hogy ő maga milyen. Nem is arról van szó, hogy várni kelljen arra, hogy valaki "méltóztasson" találkozni a regisztrálóval. Erről lenne szerződés és diszponálva lenne a kamerás emberke, hogy hová/mikorra menjen felvételezni. Lehet, hogy baromi sokan vannak azzal úgy, hogy nem örülnének neki, hogy a róluk szóló bemutatkozó filmet valami idegen csinálná meg, akkor is, ha olyan profi, de nem kell idegenkedni a profi szakember jelenlététől, segítségétől. Hiszen, van hogy szükségünk van profi fotósra, vagy ahogy az előbb írtam, műterembe megy valaki, hogy profi fotót készíttessen magáról.


Bocs, hogy így ágálok a gondolataid ellen és remélem, nem bántalak vele, csak magyarázom a bizimet. :)


"Ha csak Bp-re redukálod is, ha egymás után csak 4 napon mondjuk 200-an akarnak regisztrálni mit csinálsz? Nem tudsz lépést tartani majd az egésszel és elveszted azokat is, akik egyáltalán adtak volna esélyt az ötletnek".

Úgy vélem, szervezés kérdése az egész. Kell egy kis csapat és össze lehet hozni, hogy egy nap hány kisfilmet lehet leforgatni. Össze lehet hozni egy helyszínre, külön időpontra több jelentkezőt is, úgy hogy nem találkoznak egymással, és ez nem is megy a felvételek rovására. Csináltam már ilyet, bár az nem társker volt.


"Mérd fel az igényeket és a lehetőségeidet és készíts üzleti tervet!"

Na, ezeket nem tudom hogyan kell! Hogy mennyire vagyok profi? Stúdió nincs, de nem is kell. Mert első ötletem az volt, hogy mindenki a saját környezetében mutatkozzon be, de nagy szám esetén ez talán kivitelezhetetlen lenne. Bár nem biztos! Én operatőr vagyok és vágással is foglalkozom. Van egy profi kamerám, tudok szerezni lámpákat, de mivel egy- max. kétszemélyes stábot tervezek, a költségek redukálása végett, nem tervezek bevilágított terekben forgatni. A vágószoftverem nem túl legális, de a cél érdekében ezen lehet változtatni, nem ez a lényeg. Megint csak azt tudom mondani, hogy képzeljetek el egy tévés riportot, mint pld. a Fókusz, Aktív, X-faktor meg ilyenek, 2-3 percben, csak éppen itt a társkeresés és maga a Társkereső lenne a középpontban.


"Azt is megnézném, hogy Posványalsó Petőfi utca 13. előtt megáll a www.videorandi.hu matricás autó... Lenne téma a faluban".

De nem a faluról forgatnék dokufilmet, hanem aki megrendeli. Persze, ez egy üzleti vállalkozás lenne, de mint minden ilyen, eleinte örülhetnék, ha nulszaldósra kijönnének a költségek. A domaint még nem veszem meg, először agyalok az ötleten és társakat keresek. Mivel társkereső a téma! :-)

2012. aug. 2. 09:17
 9/10 anonim válasza:
Bocs, hogy letöröm az álmaidat, nem akarom, de volt ilyen Mo.-n is, ha van más ötleted, írd le, szívesen segítek, de ez buktavári
2012. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem töröd le, annyira nem vagyok rápörögve a dologra.
2012. aug. 11. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!