Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen nem késő elkezdeni...

16 évesen nem késő elkezdeni zongorázni?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretnék zongorán játszani. Aztmondják fiatalabb korban kell ezt elkezdeni.. Nem vagyok ehez 'túl idős' ? Vagy csak mondják?

2012. nov. 18. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mihez késő? :)

szeretnéd? akkor tedd meg! :)


és sok sikert hozzá :)

ja, és ha megnyered a Csillag születiket csodagyerekként, aki tizenhat évesen kezdte és szuperzseni zongorista lett, minimum említsd meg, hogy nekem köszönhető, hogy ott állsz a színpadon stb. :D

2012. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
sosincs túl késő! fúú de bölcs vagyok :DDD amúgy egyik ismerősöm is most kezdte (15 éves) pár hónapja nyomja és nagyon jól megy neki, nem profi még nyilván, de még az is lehet. gyakorlás kérdés mint szinte minden más is :D
2012. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is idén kezdtem! (15 vagyok) imádom, egyáltalán nem gondolom, hogy ez fura vagy mittudoén szerintem sosem késő elkezdeni,nyilván aki már 6 éves kora óta nyomja profibb lesz de engem nem érdekel,most jutott eszembe, ez van. Szerintem téged se érekeljen, ha szeretnéd csináljad, mi állhatna az utadba! :) sok sikert!
2012. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A zongoratanulás nem korfüggő, én pl.felnőtteket is tanítok! :)
2013. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%

Könyörgöm, csak elektromos zongorán fejhallgatóval!

Különben az egész környék zengeni fog, mely egy emberi(es)ség elleni bűntettel ér fel!

2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem egyáltalán nem késő anyukám 40 évesen kezdte
2018. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!