Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi rá a biztosíték, hogy nem...

Mi rá a biztosíték, hogy nem vernek át bet365-ön?

Figyelt kérdés
Regisztráltam erre a fogadóoldalra és banki átutalásnál lekérik a bankkártya adatait. Akartam átutaltatni pénzt a kártyáról, de édesanyám nem hajlandó, épp ezért mert kérik az összes adatot. Mit mondjak neki, hogy elhiggye, hogy biztonságos?
2012. nov. 22. 15:29
 1/5 Skrillex_Roland válasza:
Google-ba keress rá a fogadóirodára,hátha van magyar fórum ahol leírják a tapasztalatokat!Sztem ez nem olyan névtelen oldal mert régebb óta műxik ha jól emlékszem és ez csak jót jelenthet!
2012. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Saját névvel regisztráltál és édesanyád bankszámláját használnád? Az nem fog menni, a bet365 sem fogja engedni. Kifizetésnél meg pláne, vissza is tarthatják a pénzt. A regisztrált tagnak és a bankszámla tulajdonosának egyeznie kell, ez alapszabály.
2012. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, édesanyám nevén regisztráltam
2012. nov. 23. 18:59
 4/5 anonim válasza:

Kiskorúak szerencsejátéka

A 18 éven aluli személyek szerencsejátékkal kapcsolatos tevékenységeit a törvény tiltja és a bet365 rendkívül komolyan veszi az erre vonatkozó kötelezettségeit. Ügyfeleink életkorát elektronikusan ellenőrizzük és dokumentumaikról biztonsági másolatot is bekérhetünk. Amennyiben észrevesszük, hogy egy 18 év alatti személy az oldalt használja, úgy a játékos minden nyereményét töröljük és az esetet jelenthetjük az illetékes hatóságoknak.

2013. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csakhogy én nagykorú vagyok és nincs bankszámlám, tény hogy vannak olyanok, akik még ilyen korukban is tanulnak és nem igazán van szüksége bankszámlára...
2013. jan. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!