Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használt könyveket hol tudok...

Használt könyveket hol tudok venni? (nem a neten rendelve)

Figyelt kérdés

Már kerestem sok helyen de nem találtam sajnos nekem az ilyen interneten rendeléses izé nem megy.

Nem tudok előreutalni stb.

Új könyvekre sajnos nincs pénzem mert mind 3000-és 6000 ft között mozog ami nekem tetszik.

Engem az ilyen Evermore-hoz hasonló könyvek érdekelnek.

Ha tudtok mondhattok hasonlókat mert ugye jön karácsony meg ilyenek és lehet akkor majd könyvet kérek.

2 kérdés volt egyben de remélem kapok válaszokat előre is köszönöm..^^



2012. dec. 4. 20:49
 1/2 2xSü ***** válasza:

Te antikváriumot keresel. Keress rá így a Google-ben, hozzácsapva a település nevét, ahol laksz.


De pl. ajánlom a bookline.hu -t. Nem csak utalással lehet fizetni. Persze minden módnak vannak extra költségei. De ha valakivel szövetkezel és 10 000 Ft felett vásárolnátok egy megrendeléssel, akkor ingyenes a Pick Pack Pontra szállítás.

2012. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm..:)

Majd rákeresek.

2012. dec. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!