Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez igazából nem is kérdésn...

Ez igazából nem is kérdésn szeretnék közölni valamit? Nem vagyok magyar így a helyesirásom nem a leg helyesebb!

Figyelt kérdés
Itt a világvége ha hiszitek ha nem! December 21-én elfog jönni valamilyen féle formában! Sokat kutattam utánna Nostradamus-t idézem (Egy nyugodt reggelen eljön a vég, mikor a táncoló ló 9 kört elér) mint lehet tudni a Gangam Style(dec.21)-én eléri az 1 miliárd nézetséget, amibe 9 nullás(0) van, a Gangam Style a lovagolást idezö tánc stilus, lehet tudni hogy Kórea a (reggeli nyugalom országa) és PSY kóreai!, A ojgok száma is 9, valami összefüggésben áll az egész dolog, pár értékes szót kiszettem az Interntetröl és 9 lett belölük bárhogy is felytedtem meg öket!, nem tudom még és nem mondom biztosra de valószinüleg 2012 dec 21-en, valami nagy katasztrófa várható!!!!!

#2012dec21világvége
2012. dec. 9. 01:31
1 2 3
 21/22 2xSü ***** válasza:
Nos. Most már az időzónát, miegyebeket is figyelembe vége azt kell, hogy mondjam, nem történt semmilyen nagyobb probléma, így mégis csak boldog karácsonyt! :-)
2012. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szerencse, Köszönöm és boldog karácsonyt!
2012. dec. 27. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!