Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit tegyek?...

Cheeta girl kérdése:

Ilyen helyzetben mit tegyek? Esett már meg valakivel? Foggalmam sincs, hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú... tudom, hogy tetszem neki mert elmondta, de ő nem tudja, hogy nekem is ő... Elmondani is félek neki, de az most mindegy, mert ha még lenne is bátorságom szólni neki, az is baj lenne mert a barátnőmek is ő tetszik és megutálna ha elmondanám a fiúnak a barátnőmmel nem akarok össze veszni, de azt se akarom, hogy a fiú utáljon meg.. mert későn léptem...
2012. dec. 9. 16:01
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a barátság a legfontosabb! Bár én most olyan helyzetbe vagyok hogy a barátnőm a pasiját választotta nem engem...
2012. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:
100%

1. Mivel ismered a fiú érzéseit, ezért nem igazán van okod bármitől is félni. Nem kell egyenesen neki szerezni a dolgot, hanem szépen lehet terelni a témát arra, amerre kell.


2. El kell döntened, hogy mi fontosabb, egy barátság vagy egy párkapcsolat. A barátság, ha igazi barátság, túl fogja élni ezt a nehézséget is. Lehet kell hozzá idő, de ha igazi barátságról van szó, akkor az nem itt fog megszakadni. Ha meg igen, akkor nem igazi barátságról van szó, csak valami érdekkapcsolatról, amit én nem tartanék többre egy párkapcsolatnál. Sőt lehet erről beszélgetni is a barátnőddel, hogy mondjuk feldobtok egy érmét, és aki nyer, az próbálkozzon egy hónapig, aztán jön a másik. Úgyis a harmadik fél, a fiú érzései fognak dönteni, meg persze az, hogy ti mit csináltok. A barátnőd nem hagyja, hogy te kezdeményezz a fiúnál, te meg nem fogod hagyni, hogy a barátnőd tegye ugyanezt. Az eredmény, hogy mindketten hoppon maradtok, és a fiú összejön egy harmadik lánnyal. Ekkor ugyanúgy vesztesként jöttök ki mindketten. Sok értelme nincs. Persze a másik oldalról a tizenéves szerelem is olyan, ami jön-megy, szóval akár kereshettek ti is másik fiút…

2012. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hogy ha igazi barát akkor meg fogja érteni meg amugy is minek valaki olyan után epekedni akinek más tetszik..... szerintem mond el a barátnődnek h tetszik neked a fiu és h te is tetszel a fiunak és mond el neki h nem akarsz összejonni a fiuval azert h ő nehogy megharagudjon rad... h ha igazi barát akkor megérti és nem fog haragudni h ha összejösz a pasival.... :D sok sikert bárhogy is döntesz!!! de ne hazudj és ne titkoloz...
2012. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:

#1: „A barátság a legfontosabb” dolgot azért nem árt kicsit kivesézni. A barátság két ember önzetlen viszonya. Ennek elméletileg semmi köze ahhoz, hogy ki kivel jár. A barátság nem féltékeny, nem kizárólagos. Az embernek több barátja is lehet egyszerre, lehet barátja akkor is ha valakivel együtt van, ha magányos, stb…


A barátság vs. párkapcsolat szerintem hamis dilemma. Anno volt nekem is olyan barátom, akivel ugyanabba a lányba voltunk belebolondulva. Csakhogy mi próbálkoztunk is, sőt ez jót is tett a barátságunknak. Riválisok voltunk, de tudtunk erről beszélgetni is, „Na? Elfogadta a randi meghívást? Nem? Nagyszerű, akkor most én jövök. ;-) / Igen? Jó neked, lehet hogy tényleg te leszel a befutó…”. Igen, volt olyan is, hogy aztán a barátom jött össze a lánnyal. Sőt volt fordított eset is. Mivel valódi barátság volt közöttünk, nem okozott különösebb problémát. Sőt volt olyan is, hogy tetszett egy lány, és jött a barát, aki aztán „rámászott” a lányra. Nem örültem, sőt kicsit össze is ugrottunk pár perc erejéig, de aztán másnapra minden ment tovább a régi kerékvágásban, ugyanúgy eldumálgattunk, találkoztunk, stb…


Persze megint más, ha a legjobb barátnőd kezéről csapod le a fiút, az azért egészen más megítélés alá esik. De amíg nem mondta két fél azt, hogy „na, mi most akkor együtt vagyunk”, addig senkinek nincs joga a másikat hibáztatni.

2012. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha a barátnőm nem is hát úgymond "törődik" a sráccal csak vár... Én meg nem azért lettem a fiúba szerelmes h a barátnőmet bosszantsam hanem mert megért elvagyunk, beszélgetünk stb... És ha a b.nőmmel meg szeretném beszélni... felkapja a vizet és megsértődik ... :(
2012. dec. 9. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
nem olvastad mit írtak neked?? az az uccsó mondatod mi van ha megsértődik stb. erről írtak neked, olvasd el!!!!!!
2013. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!