Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolog ez? Mit lehet...

Milyen dolog ez? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Egy cégtől rendeltem egy készüléket interneten keresztül.Ott csak a megrendelést lehetett leadni majd kiszállításnál fizetni.A kálvária ott kezdődött hogy megrendeltem és senki semmilyen formában nem jelzett vissza hogy köszönjük a megrendelését és ekkor vagy akkor szállítjuk.Vártam néhány napot pontosan 4-et és felhívtam a forgalmazót hogy beérkezett e a megrendelésem?Mondta az ügyvezető úr hogy igen,most külföldön volt de másnap megrendeli és hamarosan szállítja.Eltelt 2 hét semmi hír!Aztán újra felhívtam és össze vissza hazudozott mint kiderült ,hogy konferencián meg ki tudja hol volt meg neki is előre kellett utalni de e héten pénteken vagy hétfőn szállítja.Hát azóta is eltelt közel 2 hét és a telefonomat sem veszi fel sőt az e-mailre sem válaszol.Milyen ember az ilyen?Igaz ,hogy nem kellett előre utalni de ez a vevő megtévesztése.Legszívesebben feljelenteném.Olyan dühös és csalódott vagyok!!Mit lehet tenni?Amúgy 30000 ft-os dologról beszélünk.
2012. dec. 13. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel csak olyan átverés történt, hogy nem történt meg a címedre való postázás,és a csomag árának átutalása meg sem történt részedről,ezért nem jelentheted föl,mivel nincsen olyan okod rá,aminek jegyzőkönyvi súlya van.

Ha előreutaltál volna neki,és akkor játszotta volna el ugyan ezt, akkor már egészen más a helyzet.

2012. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,igazából nem a feljelentés a lényeg,nem vagyok az a jelentgetős.Csak több mint 2 hónapig hitegetett és annyi nincs benne hogy felvegye a telefonom és elnézést kérjen a történtekért...
2012. dec. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!