Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanár vs. Rendőr szakot...

Tanár vs. Rendőr szakot válasszam a továbbtanuláshoz?

Figyelt kérdés
11. -es vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy melyik szakot válasszam. Tanár szeretnék lenni vagy Rendőr. Elég sportos vagyok, tesi faktot is felvettem. Nagyon szeretem az irodalmat de tanárként inkább tesi vagy gépírás netán ének tanár lennék. Infót nagyon imádom, csak matematikából nem vagyok valami okos tehát hanyagolom. Hátrányt/előnyt mondjátok légyszíves. Melyikre érdemesebb menni, hogy a jövőben el tudjak helyezkedni?

2012. dec. 16. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanari palyat csak akkor valaszd ha nagyon elevezed azt hogy tanithatsz, kulonben egy megkeseredett savanyu ember leszel aki tobb rosszat tesz a diakoknak mint jot.Gondolj bele hogy mondjuk otven even keresztul tanitod ugyanazt ugyanugy.Ehhez lelkesedes kell!
2012. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyere Miskolcra rendőrnek, én is megyek, pedig nagyon befolyásolható vagyok,...muszáj megtapasztalnom milyen,különben sosem tudom meg.
2012. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!