Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy ilyen emberne...

Mit vennétek egy ilyen embernek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok és az édesapámtól van szó. Mindene megvan, rengeteg bontatlan ruha, zokni, stb. Nincs hobbija, nem szokott filmeket nézni/zenét hallgatni, nem örül a giccseknek, ajándéktárgyaknak. Alkohollal, dohányzással kapcsolatos termékek is kizárva. Tusfürdő,borotva,stb, ebből is rengeteg van neki. Inget, nyakkendőt nem hord.... Mégis mit vehetnék neki? Nektek is van ilyen ismerősötök? Minden évben szenvedek vele.
2012. dec. 16. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit te fafej, nem venni kell, hanem töltsd le Michelle Picolitól az élet dolgait, vagy valami más olyan ritka filmet amit fater 1971-be látott utoljára...Megnézeted vele a számítógépen..:)
2012. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekik nincs számítógépük, és nem értem,hogy miért vagyok fafej, de köszi a kommentet.
2012. dec. 16. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
készíts/készíttess neki egy nagy fotót magadról, vagy ha van férjed/gyereked, akkor magatokról, kereteztesd be szépen. biztos szép dísze lenne a házuknak. vagy egy jövő évi naptár ugyan ezzel a témával.
2012. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!