Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemes téma, lent le van...

Sanyi1234567890 kérdése:

Szellemes téma, lent le van írva minden, szerintetek bolond vagyok? Normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés

Nemsokára 1 éve hogy ideköltöztünk és elég furcsa dolgok történnek a házban.

Ha felállok a székből akkor mindíg elfordula székem de pont úgy hogy a háttámlája legyen felém.

A bojlerből megy 1 cső a falba és aból valami barna dolog folyik pedig semmi baja szakember is megnézte.

A Fűtőcsövekben enyhe morajlást lehet este hallani de tuti nem a fűtésrendszer hangja.

Fekszek az ágyamon tök nyugodtan akisullyamat sem mozdítom és egyszer csak kattan egyet a rugó.


És még sorolhatnám.


Arra gondoltam a beköltöésem előtt 1-2 évvel lakott itt a nagymamám de ő korházban halt meg és egyébként sem hiszek a kísértetekben.


Pls ilyen hozászólásoktól kíméljetek hogy: Dilis vagy, igen a szelleme rábasztál.... stb oké?



2012. dec. 27. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
na, de ha megtiltod a reális válaszokat, akkor mit válaszolhatunk?
2012. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szellemek nincsenek és tudom h nem vok dilis :)

Azért kérdezem tőletek mert én nem tudom rá a választ, de van mert mindenre van.

2012. dec. 27. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez egy kissebb szellem :)
2012. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dress9dora ***** válasza:
a válasz a székre:nyugipróbálj meg NAGGYON óvatosan felálni,hívj tanúkat.bojler:egyszerűen bármi meghibásodhatott.amit még szakember sem vesz észre.cseréltesd le a csöveket.fűtőcső:mindenki hall enyhe morajlást,és ezt azt jelenti,hogy egyre hevesebben fűta fűtésrendszer.és hidd el,ez a fűtésrendszer hangja.különben ott is bármi meghibásodhatott.az ágy:vannak olyan ágyak,ahol ha ráfekszel,még bírja a súlyt de kicsit kattan a rugó mert pár kiló súly van rajta.:DD ahogy mondtad,NEM szellem.:DDD
2013. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!