Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Csak natúr csirkemell +...

Csak natúr csirkemell + zöldség! Ismerősöm állítja hogy ezzel adott le 15 kilót 3 hónap alatt. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Elvileg 3 hónapig semmi mást nem evett csak natúr csirke mellet és hozzá párolt zöldségeket. Meg rengeteg vizet és üres teát ivott. Azt mondta soha sem éhezett, mert ha este tört rá az éhség , akkor este 11 kor is evett egy jó nagy adag pl párolt brokkolit. Ez a módszer tényleg ennyire hatásos ? Vagy ferdíthetett a valóságon ?:) ( jah és azt mondta alig mozgott)

2012. dec. 8. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lehetséges, én is ezt csinálom, bár én mozgok is. Kb 6 kiló ment le 4-5 hét alatt.
2012. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hatásos és simán elképzelhető. mikor nekem is ilyen hangulatom van, csak zöldségeket eszem és natúr csirkemellet. pár nap után már látszik az eredmény, mivel ezek tényleg egészséges és könnyen emészthető ételek. sok folyadékkal még jobb. mondjuk szerintem azért mozogni nem árt mellette, mert különben visszajönnek a kilók, de ezek együtt tuti hogy eredményre vezetnek. :)
2012. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

persze hogy igaz LEHET.


3 hónap = 12 hét. azaz majdnem igaz a heti 1 kiló fogyás. annyival fogyott csak többet, hogy az a 15 kiló nem mind zsír.. ezt direkt fogalmaztam ilyen érdekesen :)


a paleó és a többi lowcarb táplálkozás alapja is az, hogy nem eszel olyan kaját, ami a zsírraktározáshoz szükséges állapotba juttatja a testedet.

ugye ideje lenne belátni, hogy az elhízás közel sem az egészséges ételekkel bevitt túl sok kalóriától van, hanem a nem megfelelő étkezésekre adott teljesen egészséges válasz az elhízás. mi mást csinálhatna szegény szervezetünk, ha ingadozik a vércukorszint, óriási inzulin löketek vannak hát zsír raktározódik, ez már csak ilyen.


csirkemell és zöldség mellett nincs ingadozó vércukor vagy nagy inzulin löketek.

2012. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon valószerű. A kérdés az, hogy kibírod-e ennyi ideig ezzel az egyféle kajával. Szerintem egy hét után már halálosan unni fogod.

Ha lehet egy tippem, egyél fehérjét változatosan: tojás, csirke, hal, sovány sertéshús, stb., csak hagyd el a szénhidrátot: kenyér, liszt, krumpli, rizs, tészta, cukor. Ugyanezt az eredményt fogod elérni.

2012. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

De attól is függ, hogy korábban hogy kajált.

Mert ha összevissza evett szénhidrátot meg zsírt, akkor valóban lehet ekkora eredményt elérni.

Ha valaki "normálisan" étkezik, eleve inkább zöldségeket, gyümölcsöket és sovány húst eszik, és csak néha rúg ki a hámból, akkor nem számíthat ekkora eredményre.


A módszernek azonban van veszélye is (mindamellett, hogy szinte a legjobb módszer):

1. Ahogy semmit nem szabad túlzásba vinni, akárki akármit állít a húsról, a túlzott húsfogyasztás sem egészséges (még ha csirkemellről van szó, akkor sem).

2. Ha valaki lefogyott, nem szabad visszatérni a régi életmódhoz, mert ez a diéta is megvonáson alapul. Ha ráeszitek a szénhidrátot, brutálisan gyorsan vissza lehet hízni.

2012. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

2. sok szénhidráttal bármikor brutálisan lehet hízni (nem vitatom, ha valaki egészséges és szokatlan neki a sok ch, akkor tényleg ijesztően hamar utolérheti beteg, elhízott társait)


1. hús. minden ételnek van energetikai hatása.. ha értenénk a hagyományos kínai táplálkozáshoz (vagyis Öt Elem táplálkozáshoz) akkor tudnánk, hogy a forró, tüzes természetű hús valóban túlforrósítja a testünket, és ennek még paleóban is lesznek tünetei. Hmm, de még így is a hús-zöldség a leghatékonyabb táplálkozás nyugaton, és viszonylag egyszerű..

Illetve lehet csirke-zöldséget enni napi egy húsos étkezéssel és a többi meg zöldség. Ergó egyáltalán nem kerül túlsúlyba a hús és azt ellensúlyozza a zöldség! Ezt az egyensúlyt keresgélem most én :)

2012. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez egy nagyon jó étrend szálkásítás szempontjából. A csirkemell és a zöldség a legjobb fehérje-, illetve szénhidrátforrások között van. Arra figyelj, hogy testtömegkilogrammonként meglegyen a 2-3 gramm fehérje, és 2-1 gramm szénhidrát.
2012. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Borzalmasan egyoldalú és egészségtelen, ha mást nem evett.
2012. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is így fogytam le, igaz nekem kellett félév a 15 kilóhoz, de bevallom, néha bűnöztem és nem mozogtam szinte semmit.

Natur csirke, néha sovány disznó vagy marha, sok zöldség, saláta, és gyümölcs.

2012. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

HÚÚÚÚ, nem sportoltááál?? :O :O :O

És maradt rajtad annyi izom hogy fel tudd emelni a karod? Löttyedt lettél? D: D:


(csak viccelek)

2012. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!