Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 15 kilót fogyni...

3 hónap alatt 15 kilót fogyni lehetséges? (max.3,5) 17/L LENT

Figyelt kérdés
Vettem fehérje turmixot (Nutrend Whey Core 100) naponta 1-2 innék belőle.Nagyon keveset ennék,abból is nagyrészt fehérjét.(turmix,csirkemell,túró stb..)és napi 3 liter víz,vagy cukormentes tea.Heti 5-6 órát edzenék (kardió,azon belül futópad,vagy sífutógép) + minden nap fél órát tornáznék + súlyzóznék (felülés,kitörés,hasprés,bicepsz...stb...) Nem vagyok kövér,de nem vagyok megelégedve magammal.Szerintetek lehetséges? :/ 17/Lány

2012. dec. 17. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért, azt a cseppet sem lényegtelen infót leírhatnád, hogy mennyire "nem vagy kövér", azaz mekkora súly milyen magassággal párosul. Mert ha tényleg nem vagy kövér, minek akarsz 15 kilót fogyni? Azért az nem kevés.


Az edzésterv és az étrend egyébként jónak tűnik, csináld csak, idővel meglesz az eredménye.

2012. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd jól összeesel egyszer aztán leshetsz.
2012. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát nemtudom,173 cm nemrég még 58-60 kiló voltam..utálom így magam szeretnék visszafogyni.Nem tudtam sportolni törés miatt..:(
2012. dec. 17. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Csináld csak, szép kis hiánybetegségeid lesznek, elájulsz, aztán megint eltöröd valamidet. Egyél rendes ÉTELEKET, amiket eddigis, szénhidrát, fehérje, zöldség, gyümölcs, a fehérje port hagyd meg a testépítőknek. A sportolás nagyon jó, és vissza fog állni az alakod a korábbira, anélkül, hogy belepusztulnál.
2012. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Le lehet, tapasztalatból mondom. De én lebeszélnélek róla, nagyon nem ajánlott. Ráadásul a magasságodhoz, és a jelenlegi súlyodhoz mi a fenének akarsz még ennyit lefogyni??

És még annyi, hogy ha nagyon ráfeszülsz, értsd a nap 24 órájában ezzel foglalkozol, akkor garantáltan nem fog sikerülni. Szerintem ne fogyókúrázz, max 5 kilót tűzz ki célnak és hosszútávon.

2012. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Utolsó vagyok, most látom, hogy benéztem, és nem a jelenlegi súlyodat írtad, hanem, hogy mennyi voltál... Miért nem írod meg a jelenlegi súlyodat? így nagyon nehéz segíteni.

De az utolsó mondatom még így is áll. Rövidtávú célokat tűzz ki magad elé. 5 kiló és mondjuk 2, vagy 2,5 hónap alatt.

2012. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen igazad van :) ténlyeg le lehet? megpróbálok nem rágörcsölni!!! Nekem az egy kicsit sok idő,nem bírok addig így maradni..:( azért nem írom le a súlyom,mert egyrészt nem mértem én kb ennyit saccoltam.Látod ennyire utálom,hogy még le sem merem írni...:( Neked hogyan sikerült???
2012. dec. 18. 17:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Szerintetek március végéig,max április elejéig lemegy?
2012. dec. 18. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
ha heti 1kg fogyással számolunk akkor 3x4=12kg szerintem 3,5 hónap alatt lemegy.:)
2012. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 163 cm vagyok és 100 kg voltam amikor elkezdtem...nem sanyargattam magam, csak szépen odafigyeltem a kajára és mozogtam, napi fél órát.

És 3 hónap alatt 16 kg-t fogytam.

2012. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!