Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zuhanyzol reggel is? Vagy ha...

Zuhanyzol reggel is? Vagy ha este zuhanyoztál már reggel nem? Vagy este nem zuhanyzol és reggel teszed? Melyik jobb és miért?

Figyelt kérdés
Azt a kérdést fel sem merem már tenni, hogy zuhanyzol-e egyáltalán:))
2009. aug. 25. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel zuhanyozni szoktam, este pedig befekszem egy kád habos és illatos vízbe. Imádom az aromafürdőket.
2009. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
én van oylan nap hogy nem is zuhanyzom. na akkor mi van? semmi. ne legyél már ennyire szabályokhoz kötött. vitatták itt már több kérdésben is hogy igazűból úgy a helyes ha NEM minden nap. mondjuk nekem csak lustaság miatt, de nehogymár azért ítélj el mert "uhanyzol-e egyáltalán" érted.
2009. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha fáradt vagyok este, akkor örülök, ha ágyba kerülök. Olyan esetekben inkább reggel kelek 10 perccel korábban a zuhanyzás miatt. Mindkét napszakban szeretek zuhanyozni, de időnként jól esik este eldőlni a kádban egy jó könyv társaságában a jó forró vízben. :D
2009. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak este szoktam, hogy az ágyamba tisztán feküdhessek bele. Nem vagyok az az izzadós típus, szóval reggel nem szorulok zuhanyozásra.
2009. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy este hulla vagyok, és nincs kedvem kivánszorogni és letusolni, ilyenkor inkább reggelre teszem át a fürdést. Ha meg elmegyek otthonról, főleg ha a barátommal találkozok, akkor indulás előtt.
2009. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ítélek el senkit de sztem alap a mindennapi (legalább egyszer) fürdés.Én is este szoktam és reggel nem, egyszerűen nem tudok úgy befeküdni az ágyba ha nem fürdök, még ha egész nap nem is csináltam semmit akkor is olyan koszosnak érzem magam.Még ha hulla fáradtan érek haza is lezuhanyzok, alvás közben meg nem izzadok meg ezért reggel nem is szoktam, és bevallom őszintén sajnálnék azért 20 perccel korábban kelni:D
2009. aug. 26. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak este szoktam zuhanyozni reggelente nagyon ritkán :P
2010. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
párszor szokam reggel is
2011. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!