Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy cigány volt az első...

Egy cigány volt az első barátom ráadásul hosszabb ideig. Magam sem értem már miért jöttem vele össze, nagyon megbántam. Vajon elfelejtik ezt valaha az emberek? Vagy már soha nem mosom le magamról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit kéne lemosnod?

Szeretted? Akkor nincs mit megbánnod. Vége lett, mint sok első szerelemnek.

Bántott? Arról meg nem te tehetsz.

Vagy mi a baj azonkívül, hogy cigány?

2013. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem felejteném el
2013. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetro ***** válasza:
Mert innentől ránézésre látszik rajtad, hogy kivel jártál? Amúgy szerintem nem túl jellemző, hogy valaki az alapján ítéljenek meg, kivel járt...
2013. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bántott,egy normális kapcsolat volt,nagyon rendes volt velem a családja is.Csak ebben a városban mindenkit megítélnek,és akárkivel ismerkedtem meg,tudta hogy én vele voltam és nem tetszett neki..
2013. jan. 6. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy csapda. De ha rendes embernek akarod magadat tekinteni, akkor nincs más lehetőséged, csak hogy úgy állsz hozzá, hogy te márpedig semmi rosszat nem tettél, és ha bárki megítél ezért, az csak őt jellemzi.
2013. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az emberek már csak ilyenek, előítéletesek. Attól hogy te kivel jártál, nem jelzi azt hogy te ki vagy. Szerintem akinek nem tetszik ez, hogy ki volt exed, azzal ne foglalkozz. Magadért szeressenek ne másokért.
2013. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!