Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Muter állandóan bejön a...

Muter állandóan bejön a szobába, és nekiáll pakolni. Hova rejtsem a füvet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 05:03
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
35%
Elképzelem milyen lelkivilágod lehet ha még az öcsédről is igy beszélsz
2008. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Rejtsd el nálam, én majd vigyázok rá!:P
2008. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Aztak**va:O:O:O 15 éves vagy és drogozol???Te beteg vagy...De tényleg...Sajnálom,de én is remélem hogy lebuksz..Akkor legalább megkapod azt,amit érdemelsz,és legalább több esélyed lenne a leszokásra..5 év múlva azt veszed majd észre,hogy az utcán fogsz koldulni,vagy halálra vernek majd téged...Nagy iramban haladsz lefele a lejtőn...Gondolom szarsz a hozzászólásomra,vagy végig se olvasod de azért 1-2 dolgot kérdeznék..1.:Mióta füvezel?

2.:Vannak-e barátaid,családtagjaiddal jó viszonyban vagy-e(öcsédet leszámítva)

3.:Gondolkoztál már azon hogy ez hova fog vezetni???


Nagyon sajnállak,de reménykedem benne hogy minél előbb rájössz hogy mit művelsz,mielőtt valaki szétveri a pofád!!

14/l...

2009. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Szerintem(legalábbis remélem) hogy ez kamu kérdés...Különben jo kis pszichiátriai problémáid vannak b+!!!15 évesen b+ elszívtad az agyadat,kommentjeidből már látszik hogy ketyos vagy...És ez a billentyűrajz..Vagy azt hiszed hogy ezzel milyen fas*a gyerek vagy,vagy komolyan kamuzol,esetleg menj el orvoshoz..Hülye b*zeráns..Ilyen kis 15 éves csicskák írogatnak ilyennel?Fogadok alig tudsz ezekről a dolgokról valamit is,csak csinálod mert olyan k*rva menő leszel tőle..Na hát majd az utcán leszel tőle menő,miután kitaposták a beledet...Csicska!!
2009. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
33%

hova csodálkoztok, hogy 15éves létére drogozik?->füvezik?

én sok 13 éves csajt ismerek aki ugyancsak füvezik.

kb. minden 2. tini füvezik.egyébként koffein,nikotin,alkohol..nem sokkal különbözik a fűtől.:D bár én nem füvezek.próbálni se próbáltam. de egy sima cigire ezerszer hamarabb rá tudsz szokni, mint a fűre, ahogy pár ismerősömön tapasztalom.:D és jöhet a lepontozás..-,-

2009. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Volt itt egy ilyen válasz:


"Hat tudom, hogy a kerdest most egy kicsit off-olom es valoszinu megteriteni sem tudlak majd talan csak egy kis bogarat a fulbe sikerul beultetnem es azt mar sikerkent konyvelem el.

A baratnom 2 honapi hazassag utan (tobb ev ismerettseg utan) par napja az orvos javaslatara otthagyta a ferjet. A fiut sem a szulei, sem a baratai, senki nem latogatja, nem hivja, nem keresi.

Miert? Mert fuggo lett. Nem igaz, hogy a futol nem valik fuggove valaki!!! Hogy alatamasszam az elobbi allitast miszerint a szerszammal is gondok lesznek, ez valoban igy van. A baratnom ezt is elmondta. 2 honapja eskudtek es a srac arra gondolvan ez a gyonyoru no mostmar az enyem, azt csinalok, amit akarok....

Nagy a fiun a nyomas. Nagyon gazdagok a szulei es nem beloluk el. Folyamatosan ugy erzi, hogy bizonyitania kell ezert, hogy lazulni tudjon, orvos helyett a fuhoz nyult...es most itt tart.

Gondold vegig erdemes-e impotensnek lenni -mehga remelhetoleg atmenetileg is. Mint ferfi, hogyan dolgoznad ezt fel, hogy a buszkeseged nem mukodik hasztalan es csak vizelesre valo (legalabb arra). "


Hát ez marha megható, de alkoholról ugyanúgy szólhatna.


Mellesleg mind drogoztunk 15 évesen: vörösboros kólának hívták...

2010. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!