Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy béküljek ki azzal a...

Hogy béküljek ki azzal a lánnyal/már ha megtegyem/?

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon utáltuk egymást.Valahogy nem volt szimpatikus.Piszkálta a barátnőmet és olyat találtam ki róla,ami nem igaz/rugdos,ütöget, csúfol,piszkál,fenyeget, stb/Anyum fel is hívta az anyját,hogy hagyjon békén,aztán már ténylegesen piszkált.Bestemmel verseket is írtunk róla...tavaly év végére már megbántam.próbálok vele beszélni,de mindig beijedek.Lelkiismeret furdalásom van :/

2013. jan. 12. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd félre mikor egyedül van és mond meg neki hogy neharagudjon,és nem szeretnéd hogy ez a szitu így maradjon.

Üdv!

És ne parázz,mert ha piszkált téged akkor biztos szeretne valamit. :)

2013. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Hagyd.


Nekem is volt egy ilyen osztálytársam, majdnem kivágtak az iskolából miatta, pedig soha nem is beszéltem vele.

Mindenféle szart kitalált, hogy verem, hívogatom, fenyegetem. Sajnos anyámék ezt mind elhitték. Én szívtam egy nyomorult miatt.

Őszintén, én nem bocsájtottam volna meg, sőt szerintem simán egy szájbaszexuálást érdemelt volna.

A másrészt nyilvánosan kellett volna bocsánatot kérnie, hiszen ezekkel a hazugságokkal ártott nekem.

2013. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.:nem osztálytársam,hanem 2 évvel idősebb,mint én...
2013. jan. 14. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2013. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerezzd meg a telefon számát ott beszéltek csa egy picit és elhívod 1 baráti fagyizásra és ott majd beszélgettek(hm....ha eljön :)
2013. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!