Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Szent László gimnáziu...

Kittike0423 kérdése:

Milyen a Szent László gimnázium? (bp)

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne hogy a tömegkommunikáció-mozgókép ép osztály milyen , felvennének oda 4,4es átlaggal ?

#fhdf
2013. jan. 14. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam a Szent Lászlóban nyílt napon,és őszintén szólva nekem minden szakja nagyon tetszett.:) A tömegkommunikáció "terem" elég...érdekes volt,mivel fent volt egy "padláson",ahol mindenféle filmeket lehetett forgatni,újságokat írni/szerkeszteni,és lazulni. Nekem még így is rendben volt,bár én nem erre a szakra fogok jelentkezni.:) A honlapon valahol megtaláltam,hogy 4.5-ös átlag alatt nem nagyon vesznek fel embereket,viszont szerintem azért a 4.4 még nem a világ vége! :D Zárójelben megjegyezném,hogy akik bemutatták nekünk ezt a szakot,azok azt mondták,hogy kevesen jelentkeznek erre a szakra,így nagyobb az esélyed bekerülni,mint mondjuk egy nyelvi osztályba. Mindenesetre megéri megpróbálni,szerintem nagyon buli lenne,én mindenképpen a Szent Lászlót jelölöm meg első 3 helyen. Sok sikert, remélem bekerülsz! ;)
2013. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Most vagyok negyedikes tömkomon, csak akkor gyere ide ha nagyon elvetemült vagy! :D Viccet félretéve, tényleg csak akkor éri meg ha komolyan gondolod, mert rengeteg ráfordítást igényel, és sok az iskolán kívüli feladat. Cserébe nagyon jó a hangulata a sulinak, a tanárok is jók, csak jó dolgokat tudok róla mondani :)

Szerintem a 4,4 még belefér, ha egy jó központit írsz. Én 4,7-re írtam egy 60 pontos központit és egy nagyon jó szóbelit, és itt vagyok..:D

2013. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1. válaszoló: Rengetegen jelentkeznek tömkomra, mivel az országban egyedülálló a gyakorlati médiaoktatás :) De elég sokan ki szoktak esni.
2013. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van informatika szak?
2013. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, van, fél osztály indul, együtt a tömegkommunikációval
2013. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!