Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne piszkáljana...

Janotka Melinda kérdése:

Mit tegyek hogy ne piszkáljanak a fiú osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Én egy 11 éves lány vagyok!És Van egykét olyan osztálytársam amelyik folyton piszkál!Már annyira elegem lett belőlük, hogy jeleztem apukámnak!És azt mondta, hogy ha nem hagynak békén akkor be megy a suliba hozzájuk!És én ezt el is mondtam nekik,hogy ha "nem állítanak magukon akkor bejön hozzájuk apukám"!!! Ma az egyik bocsánatot kért! A másik kettő meg piszkált :S Egyébként a fiúk neve: Tamás,Valentin,Levente!! a Valentin kért ma bocsánatot tőlem!! De a Tamás és a Levente nem!! És plusz ma még piszkált mind a kettő és hozzá jött még egy!! Dorián a neve!!

És avval piszkálnak, hogy dagadt,húsi stb... De nem tehetek arról,hogy kövér vagyok mert 4,5 kiloval születtem!! :S

Na és kiemelem a lényeget nagybetükkel!!

MIT TEGYEK HOGY NE PISZKÁLJANAK????????

Ja és am már szóltam a tanárnak is a szüleiknek is de nem akarnak állítani magukon!!

Na és hát ennyi lenne!

Köszi előre is a válaszokat!!! :)



2013. jan. 16. 18:01
 1/4 anonim válasza:
74%
Én is ebben a helyzetben voltam a te korodban. Azért csinálják ezt mert látják rajtad, hogy olyan személy vagy akit lehet ezzel bosszantani. Nyugodtan, aggresszivitás nélkül válaszolj vissza nekik. Legyél velük kedves: rögtön meglepődnek. Esetleg azért teszik mert szerelmesek beléd? Mit gondolsz, lehetséges? Ne tetesd az agyad az emberek előtt. Legyél kedves, megértő, barátságos, vicces lány. A fiúknak ez bejön. :) Remélem tudtam segíteni. Jelezz majd a helyzetedről! Puszi
2013. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért! Védd meg magad, és ne szabadkozz, a súlyod véged. Mond nekik, hogy te így érzed jól magad, és elégedett vagy a külsőddel, neked ez tetszik! :) Még ha nem is így van de magabiztosságot kell mutatnod. Amint átváltasz védekezésbe támadni fognak.
2013. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Holnap ki próbálom amit írtál!!
2013. jan. 16. 18:10
 4/4 anonim válasza:
nem kellett volna szólnod apudnak ettől csak rosszabb lesz minden
2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!