Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis hogy...

Szerintetek normalis hogy lany letemre eleg komoly gamer vagyok?

Figyelt kérdés
nem vagyok ronda,sot.epp ezert kapok gunyos megjegyzeseket mikor epp kiderul hogy black opsozok..nem vagyok az a no life, tenyleg olyan gaz?:/

2013. jan. 18. 22:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo.Mint azt emlitettem,NAGYON RITKAN esik meg hogy ennyit jatszok egyhuzamban..Azert egy kis szovegertes sem artana ha mar en igyekszem helyesen irni,mert az is problema volt.
2013. jan. 18. 23:53
 12/21 anonim válasza:
A játékszenvedélyre értem, vagyis klánban játszani stb. szerintem idősebben már nem kéne.
2013. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

egy kicsit geek vagy. akarcsak en!:D

oszinten szolva nem zavar engem, masokat sem, sosem jelentett problemat. picit szegyellem bevallani olyanokat elott akik nem jatszanak sose, hogy mi mindent jatszottam vegig. de sose volt emiatt velem bunko senki sem. es nem erdekel, ha sok idom ment ra. masok tv-t neznek, en azt meg sose. ez a kikapcsolodas egy formaja, egy hobbi. nem allatokat preparalsz, szoval nincs joguk miert elitelni, mert senkinek nem artasz ezzel. es ha feleslegesen toltod is az idot, akkor is csak a sajatodat.

(megjegyzes: 25+ lany vagyok, mindenki max 19nek tippel. es nem, nem vagyok randa, sot masok szerint kifejezetten szep arcom van, alakommal sincs gond, az oltozkodesem stilusosan hobortos, de nem infantilis. szerintem ha a lelked egy resze gyerek marad, akkor sosem lesz koraven. tudod: "marad a gyerek, ha jatszik")

2013. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hat koszonom szepen:) Orulok,hogy nem en vagyok az egyetlen lany aki szeret otthon egy szal pizsiben neha leulni egy jot kockulni.:) Persze ezt sem szabad tulzasba vinni..De valljuk be lanyok koreben ez eleg ritkasag,epp ezert is erdekel masok velemenye:) Kulon koszonom az utolso valaszolonak,vegre valaki aki ertelmesen leirta a sajat szemszogebol.:)
2013. jan. 19. 01:01
 15/21 anonim ***** válasza:

;)

+1 jo tanacs: probalj olyan part talalni magadnak (marmint ha hosszutavra tervezel), aki szeret szinten jatszani. nem, nem a jatek szempontjabol tartom fontosnak, hanem a kapcsolat szempontjabol, hogy azonos legyen a hobbitok (sicc!), egyutt jatszani a legjobb. amugy a 48 oras jatekot elobb-utobb megunja az ember, fizikailag lehetetlen alladoan ezt csinalni, ugyanugy ahogy masok sem elnek allandoan a hobbijuknak.

2013. jan. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
om,mint emlitettem fel eve van baratom es o is jatszik.es fizikailag egyaltalan nem lehetetlen folyamatosan kockulni,meg miert lenne az?:) na mindegy.azert koszonom:)
2013. jan. 19. 14:21
 17/21 Sandule válasza:
Ne foglalkoz ki mit mond nem te vagy az egyedüli aki játszik!!!a játék idöröl meg annyit hogy játsz adig amedig élvezed a játékot!!!
2013. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
koszonom!:)
2013. jan. 20. 17:23
 19/21 ateszko97 válasza:
Mért ne lenne normális ?
2013. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
ha tetszik a játék akkor játsz vele mert tényleg jó játék.. de ha zavar, hogy másoknak nem tetszik akkor csak ne emlegesd előttük hogy játszol :D csöndes kocka.. xd
2013. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!