Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a dalszövegírás alapjai?...

Mik a dalszövegírás alapjai? Mitől lesz jó egy dalszöveg? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

Kérlek ne baromságokat írjatok ,de írjátok meg légyszi meg hogy szerintetek miért lenne jó egy dalszöveg!

Előre is köszönöm a választ mindenkinek!!!!


2009. aug. 30. 16:55
1 2
 11/12 Evelin Vivien Laczkó válasza:

Hálás köszönet a 6-os válaszolónak

Most bukkantam rá a kérdésre, és egyszerűen ledöbbentett

2018. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BrianChungary válasza:
Aki 8 éve dalszövegíró neked válaszolnék mert 1-2 pontban nem igazán értek egyet :) Nyugi nem kötekszem :D Szóval oké a lehető legkevesebbet kopizzunk más előadóktól ez oké egyet értek DE b*sszus 2019-et írunk ha te úgy megírsz egy full dalszöveget h egyetlen egy más zenének a szövegével sem stimmel 1 sor sem akkor b*szdki be is hugyozok egy az egyben. idéznék egy előadótól 'Nem bűn lopni, ha a felhasználása igényesebb mint az eredeti' A szívből jövő dolog is érdekes hisz hány előadónak van külön dalszövegírója, jó persze attól szóljon szívből aki írta, de senkit nem érdekel h attól szól szívből aki megírta és nem attól aki előadja. a rajongók az előadótól várják h szívből jöjjön nyilván ha valaki nagyon felkapott nincs erre ideje bár pont h erre kéne h ideje legyen HISZ ZENÉSZ erre tette fel az életét a dalszövege a fegyvere amivel megtartja a rajongóit. A többit nagyon jól látod és ezeket is és biztos nagyon jó dalszövegíró vagy én most tanulom a dalszövegírást azért is bukkantam rá erre a kérdésre és válaszra :) Csodaszép napot mindenkinek <3
2019. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!