Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halálra idegesit Palvin...

Halálra idegesit Palvin Barbara az ostobaságával és a beképzeltéségével. Egyedül vagyok ezzel vagy van legalább néhány épeszü ember aki egyetért?

Figyelt kérdés
Nem érdekel hogy szép mert nagyon sok szép lány van, meg hogy szuper tehetséges mert mégis miben hogy szép legyen?
2013. jan. 20. 22:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%
2012-ben érettségizett, és mindenből átment. Azt hogy ostoba és beképzeld nem tudom miért gondolod, talán az interjúk alapján... De egy olyan helyzetben elég nehéz természetesnek lenni, azt is meg kell szokni. Ha ostoba lenne, most nem tartana ott ahol, akárki is támogatja, ha nem lennének meg az adottságai, képességei, akkor nem ért volna el ennyi mindent a divatszakmában. És már nem azért, de az aki nem ért veled egyet mért ne lenne épeszű?:) És azért amikor egész nap fotózáson van, az igen is tud fárasztó lenni, meg az is, amikor 4-5 órát repül, egész nap dolgozik, majd este megint repül...
2013. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
25%
Csak azok utálják barbit, akik irigylik sikereit és szépségét. ENNYI.
2013. jan. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
62%

Részvétem, kérdező. Ha téged ennyire idegesít egy csaj az újságból vagy a tévéből, hogy kiírj egy ilyen stílusú kérdést, elég baj az a személyiségedre nézve.

Aki meg nem ért egyet veled, az nem épeszű . LOL. ..



"az tény,hogy marha idegesítő,hogy semmit sem tett le az asztalra,mégis millióan bálványozzák a semmiért

az a lényeg,hogy Te magaddal legyél megelégedve,és ne foglalkozz ilyenekkel "



Hát, te sem vagy különb.. ha tényleg elégedett lennél magaddal és normálisan gondolkoznál az életről , nem ilyen piti kis gyúlölködésekbe folytanád a gondolataid számodra ismeretlen emberek ellen.



El sem tudom képzelni, milyen lehet az az ember,akik HALÁLRA idegesít egy számára ismeretlen ember, akit a médiában lát. Kit érdekel ? Rosszabb lesz neked attól az életed, hogy neki sikerült valami ?

2013. jan. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
62%
Engem idegesít ,én egyáltalán nem vagyok irigy rá,mire legyek irigy???nekem is mindenem megvan, mindenki a maga módján szép ezt nem is vitatom,nem tudom nekem nem tetszik,persze a sok kenceficével nagyon jól néz ki meg a Photoshopal de azért a valóságban is ilyen szép smink és mindenféle szuper márkás ruha nélkül?nem mondom,hogy buta lány,de láttam már nála szebb lányt csak ő nem modellkedik:)mindenki maga tudja:))))
2013. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
29%
Nemis való oda szerintem mert egyszerűen nem nőies az arca olyan mint egy 12éves gyereké ráadásul alacsony a többi modellhez képest
2013. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
he?
2013. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
36%
Én is utálom a kis csitrit. Egyáltalán nem vagy egyedül, és remélem a középszerűség barbikával együtt egyszer végre ki megy a divatból :)
2013. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
75%

Ennyi erővel az összes nálad szebb, és előnyösebb fizikai adottsággal bíró ember idegesíthet téged, meg az összes gazdag, az összes örökös és herceg aki van a földön, a miniszeterelnökök gyerekei stb...

Még jó hogy te nem idegesítesz senkit, csak a Gyak kérdés olvasóit.

Azért 13 évesen megfelelni fotózásokon, vadidegen környezetben, hajnalban kelni, éjjel repülőn lenni, ehhez is kell rátermettség, fegyelem, alázat.

A modellek nem feltétlenül a legszebb legjobb nők, de a legfotogénebbek, akikből a legtöbbet ki lehet hozni egy fotón. Ennyi.

Aki ennek megfelel, és még 180 magas is, az be tud futni és baromi sok pénzt tud keresni, ettől még nem válik valaki ellenszenvessé vagy megvetendővé!

Te sokkal inkább...

Nem a qrva a legjobb szó arra aki a modellvilágban dolgozik, pl egy fénytechnikus biztos nem az...

A tehetetlenség és az irígység együtt nagyon rossz párosítás.

2013. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
65%

Azt pedig, hogy ki oda való és ki nem, ki alacsony, és ki magas, azt úgyis azok döntik el, akik ebben az üzletágban dolgoznak.

Úgy kb 1000 ember. Nekik úgy tűnik megfelelt.

Eddig csak orosz és cseh világhíres modellek voltak, végre akad egy két magyar is.

Én örülök ennek, és egyáltalán nem bánt, hogy ez a kislány 2000 dolcsis cipőt tudni hordani mert adják neki, és hogy még pénzt is keres mellé.

Szocializálódnin kellene...

2013. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
78%
Egyik válaszoló írta, az érettségin mindenből átment. Azért átmenni nem olyan hatalmas nagy dolog. Természetesen nem bántani szeretném ezzel Barbit. És akárhogyan is (szülői támogatással, vagy anélkül) kezdte ezt az egészet, nem lenne ennyire híres, ha nem lenne meg hozzá az adottsága, talpraesettsége. Ami meg a szépségét illeti, valakinek tetszik, valakinek nem. A divatvilágban tetszik. És szerintem is nagyon szép. :)) (És hiába lesegetek az utcán bármikor ha megyek valahova, nem jön velem szembe 10 szebb lány. De lehet, hogy én élek nem annyira dekoratív emberek között :DD)
2013. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!