Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halálra idegesit Palvin...

Halálra idegesit Palvin Barbara az ostobaságával és a beképzeltéségével. Egyedül vagyok ezzel vagy van legalább néhány épeszü ember aki egyetért?

Figyelt kérdés
Nem érdekel hogy szép mert nagyon sok szép lány van, meg hogy szuper tehetséges mert mégis miben hogy szép legyen?
2013. jan. 20. 22:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nem tűnt még fel, hogy ez nem csak a divatszakmában ,hanem szinte mindegyik szakmában így van ? Attól ő és amit elért nem lesz kisebb vagy kevesebb, hogy más is van olyan szép , mint ő.

Ha meg az lenne szupermodell, akit te az utcán látsz és Barbi lenne az ismeretlen lány az utcáról, akkor meg Barbira mondanád, hogy miért nem ő a szupermodell.

Egyrészt jó helyen volt jó időben és felfedezték, másrészt

jók a külső és belső adottságai, már 13 évesen is jól bírta az ezzel a munkával járó pszichés megterhelést és ez igenis egy becsülendő dolog.

Ezek közül melyiket irigyled tőle, azt ,hogy szerencséje volt és felfedezték vagy azt, hogy jól csinálja, amit csinál ?


Én is ismerek nagyon okos lányokat meg nagyon szépeket is, és ha visszagondolok arra, hogy milyenek voltak 13 évesen, hát nem tudom, hogy melyik hogy bírta volna ezt a megterhelést és az ezzel a munkával járó dolgokat kezelni.


De ez minden munkával így van, nem feltétlenül az iskolában a legjobb jegyeket szerző ember áll helyt legjobban egy munkahelyen, hanem aki arra az adott munkára a legrátermettebb és jól,alázattal, megfelelő erőbedobással végzi a munkáját.

Mi ebben a furcsa ?


és igen, vannak jól fizető és rosszul fizető munkahelyek, illetve ismeretlenséget és ismertséget generáló munkahelyek . Ő egy jól fizető, ismertséggel járót csípett el, amit sok tekintetben magának köszönhet.

Te is inkább azon legyél, hogy helyt állj abban, amiben jó vagy.

2014. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"magasröptű modell"- ezen jót röhögtem, köszi:D


Nyugi, a mai 13 évesek birnák az iramot..:) Sokmindent "bírnak" már most. mini felnőtt. (Persze nem agyilag)


Palvin meg igen, magának köszönheti a sikereit. Mert jól sikerült. Szép. És fiatalon a szülei már nyomták felfelé a karrierjét.

Ha nem lenne szép, akkor most talán Ő is csak egy lenne a csinos szomszéd csajok közül.

Én mindig is úgy gondoltam, ha már valakinek többet osztott az élet szépségből, észből, tehetségből akkor köszönje meg szépen neki.

Rengeteg szép nő van, aki soha nem lesz sikeres akárhogy hajt. Pontosan azért, mert túl sok szép nő/pasi van.

És ilyenkor gondolom igazságtalannak az életet.

Mert ha a szivetekre teszitek a kezeteket, igazságtalannak tartjátok ti is.

"Ha neki sikerült, nekem miért nem" "ha neki lehet, nekem miért nem." és hasonlók.

Én is tudok örülni más sikerének, ha ismerem, ha kedvelem, ha szeretem.

Amúgy meg nem érdekel.

Szerintem Palvin szép és rohadt szerencsés. De csak azért nem fogom tömjénezni, mert ha nem teszem mások szerint irigy vagyok. És én nem tudok olyan embert sztárolni, aki a természettől kapta az adottságait, és semmit nem tett le az asztalra.

De például A. Einsteint bármikor képes vagyok, vagy Szentgyörgyit..és még tudnám sorolni. Ők is a természettől kapták az adottságukat, de igencsak tettek le már az asztalra.

Mindenkitől elnézést kérek, akinek a lelkébe gázoltam.

Nekem az az adottságom, hogy túlságosan igazságkereső vagyok:)

2014. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom én érzem égőnek, hogy Magyarország egy ilyen jellegtelen, szánalmas külsejű lánnyal vált híressé azt sugallva, hogy ő a magyar nők egyik prototípusa. Én egyáltalán nem vagyok büszke rá. A pénz nem minden.
2014. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:

Palvin Barbara zsidó, terjedelmes zsidó rokonsággal. Nem azért keresi sz.a.rrá magát a "fotózásokon"-kamatypartikon, mert ő a legszebb, hanem azért, mert a rokonai benyomták egy modellközvetítő céghez.


Egyébként szerintem nem csúnya lány, de korához képest fejletlen, aránytalan.

2014. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Érdekes arca van? A közönséges az új érdekes? Max jól sminkelhető, szép a bőre, de hogy érdekes... :D Jellegtelen, unalmas.
2014. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lenne attól irigy a kérdező, hogy idegesíti egy csaj, aki állítólag "különleges szép", holott az én osztálytársam kb. ugyanilyen arcberendezéssel rendelkezik és sztem baromi átlagos...:)


Én is vagyok irigy mások külsejére, de nem az övére, és különben is, akire én irigy vagyok, azt általában nem utálom:P Mert akit utálok, azt leszarom, úgy ahogy van, a szépségével együtt :'D Nem különösebben érdekel ez a Barbika (most googléztam ki, hogy ki ez), szóval felőlem legyen "szép" másoknak, nekem nem az és nem is érdekelnek a róla szóló hírek stb.. :D

2014. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Én egy gimibe jártam vele.


Nem vagy ezzel egyedül, nekem nagyon elegem van belőle hogy vele van tele a net és a fb.


Most ez hogy a neten tanítja a népet magyarul, eléggé szánalmas videó - semmi értelmes, lényegeset nem tanít benne

2014. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Elég beteg vagy sérült emberek lehettek, hogy egy vadidegen, akivel sose találkoztatok és könnyedén kikerülhetitek a neten is a látványát, halálra idegesít titeket. Remélem, nagyobb bajotok az életben nem lesz. Az épeszű szót hosszú ű-vel írjuk egyébként, foglalkozz többet a helyesírással , mint Palvin Barbara karrierjével. Amúgy azt honnan tudod, hogy ostoba ? Ismered ? Láttál egy általa kitöltött IQ-tesztet ?
2014. dec. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
És amúgy te, aki egy gimibe jártál vele, beszéltél is vele ? Vagy csak ugyanazt a kapukilincset érintettétek reggelente és ezáltal idegesít a csaj létezése ?
2014. dec. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Utolsó; beszéltem is Veled Barbi ;)
2014. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!