Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halálra idegesit Palvin...

Halálra idegesit Palvin Barbara az ostobaságával és a beképzeltéségével. Egyedül vagyok ezzel vagy van legalább néhány épeszü ember aki egyetért?

Figyelt kérdés
Nem érdekel hogy szép mert nagyon sok szép lány van, meg hogy szuper tehetséges mert mégis miben hogy szép legyen?
2013. jan. 20. 22:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Igen ? És mikről is ?
2014. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Jó vagy Barbi, kíváncsi vagyok mi sül ki ebből :D mint amikor egyszer dumáltunk az énekkarban a szonyeiben :D
2014. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 W.Timea válasza:

Persze hogy, zsido es iszonyat ronda. Aki szepnek erzekeli a torz fejet, annak komolyan el van deformalodva az esztetikai erzeke.


Tipikus szanalmas zsido viselkedes azt feltetelezni hogy aki rusnyanak tartja ezt a rusnya zsidot, az biztos irigy. Hat persze :D

Mar ki a halal lenne irigy egy ilyen csuf parazita luvnyara? :)


Megfigyelheto, hogy a zsidok olyan de olyan nehezen viselik a kritikat, mivel tudjak magukrol hogy fergek, es gyulolnek mindent ami nem zsido...


Ezek az onbizalomhianyos, pszichopata parazitak tudjak valojaban a lelkuk melyen, hogy soha a budos eletben nem lesznek olyan tisztak, szepek es nagyszeruek mint a dzsentil emberiseg, kulonosen a feherek, akiket a zsidok a legjobban gyulolnek es el akarnak vegleg pusztitani...


Ezert kompenzaciokent nyomatjak olyan megszallottan, orrba-szajba a rusnya fattyaikat akiken persze semmilyen szepeszeti beavatkozas es sebeszet nem segithet soha...

A fereg geneket nem lehet letagadni. :)


Amugy az a Marc Jacobs is zsido, ahogy rengetegen a mediaban es divatszakmaban is, hiszen a parazita zsidok mindenhova beszivarogtak mar...


Ja es ne mereszelje senki lemagyarozni Palvint, attol meg hogy magyar allampolgar es beszeli a nyelvunket nem lesz magyar. Hiszen o egy ZSIDO.


Ha mar itt vagyok, ajanlanam a Schwarze Sonne 666 blogspotot, illetve az Elysium 666 es antikommunista nevu wordpress blogokat is!

2015. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
68%
A kérdés és sok válasz is bizonyitja, mennyire rosszmájúak és aljasak a nők. Szociális agresszió a köbön és egy sosem látott, sosem ismert emberbe belevetiteni a saját kisebbségi komplexusunk meg a sérelmeinket, amiket mások szemébe bele se merünk mondani . Megjegyzem, lány vagyok én is , de döbbenet ez a poszt.
2015. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Fáj a torkom!
2016. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Irígység szag van a levegőben :)
2016. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
A helyedbe nem foglalkoznék ilyen jelentéktelen dolgokkal. Neki sikerült valami, ettől függetlenül akiknek van kitartásuk, tehetségük (márpedig az mindenkinek van legbelül) azoknak is lehet karrierjük. Ezzel azt akarom mondani,hogy rengeteg hely van még a sztárok mellett. Csak jó helyen kell lenni, jókor. (mondjuk, ez nem mindig sikerül) A lényeg az, hogy magaddal foglalkozz. Építsd a te jövődet, csiszold a képességeidet. Azzal semmire nem fogsz menni ha az utálkozással foglalkozol. És ha ez megnyugtat: Egyszer minden kis "sztár" ki fog futni valamikor. Nem lesznek örökké nagymenők :)
2016. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!