Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaha egy ilyen lánynak...

Nyari.p kérdése:

Lehet valaha egy ilyen lánynak pasija?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.Tudom hogy még ráérek meg minden.De szinte már az összes barátnőmnek volt pasija meg csúkolozott.Csak én nem.Száz oka van hogy miért.A lényeg hogy igen :eléggé kövér vagyok.De emelett nagyon vicces jófej és bolondos.Nem vagyok egoista de amelett hogy dagi vagyok elég jól öltözködöm, jó cuccim vannak.Szeretnek az meberek.De csak mint barátot.És..sose teccettem még senkinek ugy igazán.Nem vagyok felszines de mindig csak az ilyen tudjátok,az ilyen "nyomik" találtak meg.Tényleg NEM vagyok felszines csak nem tudom máshogy kifejezni magam!!!!.Na szóval barátnőm az a nagyon sok van, van legjobb nagyon jó kicsit jó, de a fiuk közül mindig csak "haverok" vannak.Az én haverjaim a barátnőimmel mindig puszival köszönnek nekem meg csak odanyomnak egy csát vagy max egy sziát.Nagyon rosszul esik mert igazából szép az arcom meg minden de nem vagyok egy vékon alkat és ez elront mindent..MIt tegyek??? Valaha megtalálom a szerelmet? Szeretni fog valaha valaki.Én nem sürgetem.Fiatal vagyok még csak hát na. Köszi előre is :)
2013. jan. 21. 00:47
 1/6 anonim válasza:
Igen, lehet pasija. Bármelyik lánynak, hidd el. Viszont a kérdés felmerül bennem: miért is nem alszik egy 12 éves lány vasárnap éjjel negyed kettőkor? Hol vannak a szüleid?
2013. jan. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs holnap vagyis ma suli és nem tudok aludni xdd :)
2013. jan. 21. 01:18
 3/6 anonim válasza:
Nincs suli? Oké, értem azt is, hogy aggódsz, próbálj meg nem rágörcsölni a témára és biztosan össze fog jönni a fiú-kérdés. Ha pedig tetszik valaki, te is próbálkozhatsz bátran, ez a kevés jó dolog egyike itt a 21. században. Illetve tessék aludni, még "kicsi" vagy ahhoz, hogy itt kukorékolj.
2013. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jójó megyek már:DD amugy köszi:)
2013. jan. 21. 02:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Azon túllépve, hogy fiatal vagy ehez..... nem hiszem, hogy sok fiúnak bejössz. Ez az igazság... te kérdezted én válaszoltam.
2013. jan. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah
2013. jan. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!