Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet semleges nemű ember?

Létezhet semleges nemű ember?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
nem
2009. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, létezhet.

Hermafroditának hívják, mindkét nemiszerve van.


Néha én is úgy érzem magam, hogy semleges vagyok, mert nem tudom magam lánynak érezni, fiú meg hát nem vagyok...

2009. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Az előző nem semleges, hanem kétnemű.


Létezhet semleges: ha hiányzik a nemi jelleg (mindkettő). Rendkívül ritka - inkább olyan van, hogy csak 1-2 összetevő hiányzik (ettől már gyereke nem lehet, így nem tud felszaporodni a hiba annyira, hogy minden hiányozzon).

2009. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%

Én láttam egyszer a Discoveryn egy dokumentumfilmet, ami pont erről szólt. Szerepelt is benne egy ilyen emberke, és tényleg (szegényke) se fiú, se lány nem volt.

Nagypn érdekes dokumentumfilm volt. Mutatták neki a "középsőjét" is, és tényleg csak egy pisilő nyílása volt, meg hát ugye a feneke...

Szóval igenis létezik semleges nemű ember. Nagyon nagyon ritka, de létezik. A semleges nemű ember tudományos elnevezése a: "Csíra".

2009. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, a Tehén Rigodon is ilyen XDXDXD Se fiú se lány
2012. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Az ember vagy nő(nemű) vagy férfi (hímnemű)
2014. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, bár nem túl gyakori.
2016. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!