Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton cseszegetnek az...

Folyton cseszegetnek az iskolában, és már elegem van!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van 3 osztálytársam, akik már éveleje óta folyton, non-stop beszólnak, fenyegetnek, lökdösnek.Év elején még poénnak vettem, mert akkor még nem mondtak olyan durvákat mint mostanság.3 hónapja egyre intenzívebben piszkálnak, de olyan durva dolgokat mondanak.....Megverni nem szeretném őket, mert békekedvelő vagyok, nem az a verekedős fajta, tanárnak már szóltam, a tanár rájuk is szólt, de ugyanúgy folytatják.Már odáig fajultak a dolgok, hogy ma az egyik odajött hozzám, miközben a széken ültem, és elkezdte a karomat kicsavarni csak úgy poénból.Lábon rúgtam, aztán abbahagyta.Már kezd elegem lenni, ha nem foglalkozom vele, ugyanúgy csinálják, ha visszaszólok, ugyanúgy csinálják.Igaz hogy mindjárt középsuliba megyek, de megyek majd táborba a nyáron.És ők nyíltan megfenyegettek, hogy táborban majd szétvernek meg meg fognak keményen szivatni.Ráadásul ezek ilyen kétszer akkorák mint én, és hát-mint már említettem-nem keverednék konfrontációba velük.Az én helyemben ti mit csinálnátok?


F/14



2013. jan. 29. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A tanár nem segített? Szólj az igazgatónak, vagy mondok még jobbat: szólj a szüleidnek, meg még az övéiknek is, hogy neveljék meg azokat a nagyon kemény gyerekeiket.

De ha ez sem segít (segítenie kell), akkor meg kell verned őket! Ez van. Csinálj egy verekedést az év végére :D


Én a helyedben ezt csinálnám...

+ még a táborra erősen felkészülnék a szívatásokra, próbáld meg elkerülni őket. Ha mégsem sikerül, találj ki egy csomó szívatást (fantázia kérdése), de legyen rengeteg szívatás a fejedben, mert ha nincs rá alkalmad, akkor legyen más ötleted. Ja, meg felszerelés hozzá :D



De előtte mindenképpen szólj a szülőknek, hátha megoldódik a probléma!

2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, jó ötlet.Amúgy ismerem a szüleiket, azok rendesek.Mikor ott vannak a közelben akkor nem olyan nagypofájúak amúgy.
2013. jan. 29. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előzővel teljesen egyetértek! :) Nem árt nekik egy kis verés, de ezt hagyjuk utolsó megoldásnak... :)

Szólj az osztályfőnöködnek még egyszer, és meséld el neki! Ne felejtsd ki, amikor kicsavarták a kezedet!

A szüleidnek, és az ő szüleiknek is szólj! (kivéve ha kisebbségiek a rosszabb fajtából, mert akkor úgy elvernek, hogy na mindegy )

Sok sikert! :)

13/L

2013. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én azt nem értem hogy a tanárnő hogyhogy nem figyel rád?az én sulimban rögtön az igazgatónál kötnének ki.
2013. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig úgy csinálják hogy ne lássa a tanár.De kezd elegem lenni, mert ma is nagyon durván cseszegettek, lehet tényleg erőszakhoz kell folyamodnom...
2013. febr. 6. 16:01
 6/6 anonim válasza:

velem is ugyanez van, én már a mulkor lekevertem egyet az egyiknek, de velem nem csak osztálytársa csinálják, hanem b*szogatnak az iskolából többen is, én sem szeretem az erőszakot, de egyszer nagyon megverem őket, addig cseszegetnek, k*rvára elegem van már nekem is, amugy ha megkérdezhetem, neked miket szoktak mondani, ha ide nem irod ki akkor mehet privibe. köszi


14/F.

2013. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!