Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tik elviselnétek ha egybe...

Pichike10 kérdése:

Tik elviselnétek ha egybe lenne a mobilotok a testvéretekkel? Fôleg ha fiú. :// És ezt hogyan oldanátak meg, hogy ne legyen egybe, ha a szuleitek észre se veszik, hogy gondod van vele?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem egybe kell lennie, pedig 1 hónapig élvezhettem, hogy csak az enyém/még 2-3éve/ de aztán anyumék úgy dontottek, hogy legyen kozos, mert a fiú tesómnak az lenne a baja ,hogy neki nincs. De a legnagyobb szerencsémre még a szobánk is kozos, úgyhogy már az agyamra megy. De persze ebbôl az egészbôl a szuleim nem is vesznek észre semmit. Most meg nem mondthatom meg, hogy elegem van ebbôl, és vegyenek nekem másik mobilt, mert most kaptam(unk)újat. "-.-

#agyamra megy #kozos mobil #kozos szoba
2013. febr. 2. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Eloszor is javasolnam hogy tanulj meg irni.


Masodszor pedig azt hogy egyikotok hasznalja a regi mobilt, a masikotok meg az ujat amit most kaptatok. Ha ez nem megoldas akkor kb 3ezer forintert lehet venni barhol valami legalja mobilt.

2013. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért kaptam/unk/ új mobilt mert a réginek betorott a képernyôje..
2013. febr. 2. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondom vegyel egyet, nezd csak: [link]


ez kartyafuggetlen es annyira nem is gaz telefon, 5 ezer forint...vannak ennel sokkal olcsobbak is.

2013. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem rossz telefon, de most anyumék egyenlôre nem igen akarnak venni telefont, fôleg mert most lesz fogszabályzóm meg a másik tesómnak is.. de majd késôbb megemlítem nekik, és megmutatom.:)) Koszi.((-:
2013. febr. 5. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megadod a cimedet szivesen kuldok neked egy telefont:) Nekem van otthon ezeregy darab amit nem hasznalok mar, semmi extra de tenyleg szivesen adom.
2013. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de nem kell.:)
2013. febr. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!