Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtetek már komolyan a...

Verekedtetek már komolyan a testvéretekkel?

Figyelt kérdés

Nemrégiben nagyon csúnyán megtéptem a nővéremet, ő is engem, és tényleg annyira dühösek voltunk egymásra, hogy komoly sérülést is okoztunk volna egymásnak, ha anyukám nem szed szét minket. :(

Pedig már felnőttek vagyunk mind a ketten.


2010. febr. 11. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb korunkban igen. Elég komolyakat is. Kivertem az orrából a piercinget, mellbe rúgtam, kikarmoltam csúnyán. megharaptuk egymást, majdnem kiverte a szememet, a hajtépés meg szinte mindennapos volt.Sokszor a halálát kívántam, néha komolynak is hittem ezt a gondolatot. Amikor elköltözött külföldre minden más lett. Rájöttem,hogy szeretem és hiányzik. Ritkábban látom, ha hazajön, még csak nem is veszekszünk soha, örülünk egymásnak. Majd ha külön mentek, ti is jobban ki fogtok jönni. Szerintem amúgy is ritka az a testvérpár, akiknek nincs komoly balhéjuk.:) Majd elmúlik idővel.
2010. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

csövi!

régen rengeteget, főled dühből. emlékszem egyszer 5 évesek voltunk és egy hatalmasat bevertem a huginak, szep kis monoklija volt... :D (amúgy ikrek vagyunk, ő a lány, én pedig a fiú) az elmúlt 5 évben viszont maximum játékból. 16/F

2010. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első!

Hát igen, csak kevés az esély erre.

Azért vagyok szomorú emiatt, mert régen jóban voltunk...

2010. febr. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!