Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobalány munka Ausztriában...

Desiree91 kérdése:

Szobalány munka Ausztriában mennyire megterhelő fizikailag?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 19:02
 1/6 anonim válasza:
80%
Napi 8-12 órán keresztül ezeket csinálod: porszívózol, törölgetsz, huzatolsz-ágyat vetsz, felmosol, söpörsz, esetleg termeket is rendezel (mint én), akkor asztalokat-székeket cipelsz.. kipakolod a tiszta ágyneműt és be a szennyest.. reggeli és ebéd szünet van, össz 1 óra 8 órában. De tovább kell maradni, ha nem végzel a napi feladatokkal. Sok szezonális szobalányos állás alapból 12 órás. Nem mindent soroltam fel, a lényeg, hogy megterhelő, nekem hetekig izomlázam volt. De meg lehet szokni, nekem megéri nettó 1000 euróért, szállás+kaja ingyen. Persze az sem mindegy h milyen a kaja és a szállás, meg persze a munkatársak és a főnök. Visszatérve a kérdésre, ha pl. neked egy gyári szalag mellett állós, 8 órás munka 3-4 műszakban túl megterhelő akkor ne gyere. Nem azt mondom, hogy ez rosszabb munka, csak több erő kell hozzá fizikailag.
2013. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos ez eddig nem túl bíztató, elég megterhelőnek tűnik. Nem azért mert lusta lennék, csak sajnos elég sok egészségügyi problémám van, vigyáznom kell a megterhelő munkákkal :S
2013. febr. 7. 14:09
 3/6 anonim válasza:
És te ( 1.válaszoló) melyik hotelben vagy kinn? Nem tudsz esetleg olyan szállodát, ahová a nyári szezonra keresnek szobalányt? Nővéremmel mi is most akarunk kimenni... :) Csak érdeklődésképp kérdezlek...
2013. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1000 eurót fizetnek havonta?
2013. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
290 ezer forint per hó?
2013. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, az a minimum, van ahol 1200 - 1300 eurót is adnak.
2013. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!