Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valakinek alvási...

Volt már valakinek alvási bénulása ( alvásparalízis)?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy mással is megtörtént már?

Velem sokszor előfordul kb hetente egyszer. De most ezen a héten eddig mindennap nem tudtam megmozdulni.ÉS utána olvastam hogy ilyenkor a szív is megállhat ,eléggé megijedtem :S

Veletek volt már ilyen hogy elaludtál : és utána probálsz felkelni az ágyból de nem tudsz,elkezd zsibbadni a karod..stb Olyan ijesztő .Szerencsére pár percig tart nekem legalábbis



2013. febr. 7. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki megtapasztalja az élete során legalább egyszer! Szóval nem egyedi eset!
2013. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. sot en meg tudatos almodni szoktam.
2013. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joshy Ca$h ***** válasza:
Én meg azt hittem csak álmodtam hogy nem tudok mozogni:)
2013. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 loupsolitaire ***** válasza:
53%

Én nem emlékszem ilyenre.

Nézz át az ezotéria kategóriába, ott rendszeresen megfordulnak alvásparalízisen átesett emberek.

2013. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is többször fordult már elő ilyen. Eleinte nem is foglalkoztam vele,gondoltam ez tök normális. Abban az időben mindig ki voltam merülve. De egyre kezdett rendszeressé válni, nem tartott sokáig. MAximum tíz perc volt. A legutóbb éppen a buszon fordult elő. Próbáltam magam "felébreszteni" ebből az állapotból, csak nagy nehézségek árán sikerült. Hosszú percek után sikerült megmozdítanom a kezemet és ezután már sikerült felállnom is.
2013. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!