Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apródon átvertek mit tegyek?

Apródon átvertek mit tegyek?

Figyelt kérdés
vettem egy call of duty modern warfare 3 at PC-s verzióban apródon 6000 lett volna de én elcseréltem az eladóval egy xboxos mw3-ra amit még január 29.-én elküldtem elsőbbségivel Tatabányára. Lassan 2 hete nem küldi úgyhogy ma felhívtuk a felesége vette fel és azt mondta hogy nem vették át meg azt hogy a férje kiment külföldre és csak két hónap múlva jön haza.A postánál úgy van ha nem veszik át akkor visszaküldik a feladónak tehát valószínűleg átvette és letagadta nekem a telefonban. Hogyan tudom bebizonyítani hogy átvette de nem küldte el a csereterméket és ha ezt bebizonyítom akkor az apród tud tenni valamit vagy a rendőrökhöz forduljak ?Nem nagyon apródoztam még nem értek hozzá normális válaszokat kérek köszi

2013. febr. 10. 04:26
 1/4 belapus ***** válasza:
A posta, elméletileg, aláírt nyomtatvány ellenében adja át a küldeményt, ha ajánlva küldted.Ennek nyoma kell legyen a postán.Ha nincs, akkor a posta is lehet a "hunyó".
2013. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6000 forintos üggyel senki sem fog foglalkozni.
2013. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem az apródnak kellene foglalkozni vele most néztem fel és még törölte is magát az eladó
2013. febr. 10. 15:43
 4/4 anonim válasza:
Engem is átakart verni egy elado csak nem tudot mert utána haverjaimal elmentem arra a címre ahova küldta a samsung galaxy s3-mat. Azt mondta nem érkezet meg közbe ott volt az asztalon adtunk neki szépen. Ráadásul még neki ált feljebb. Vigyázz mert nagyon sok ilyen van te még elég jól jártál mert nem anyira nagy pénz 5000ft.
2013. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!