Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az egész világit nézzük,...

Ha az egész világit nézzük, titeket mi érdekel a legjobban?

Figyelt kérdés
Olyan dologra gondolok, amiről tudnátok beszélni sokat :)
2013. febr. 10. 10:06
 1/9 A kérdező kommentje:
*világot, bocsi.
2013. febr. 10. 10:07
 2/9 anonim ***** válasza:

huh, ez egy érdekes kérdés :)

Talán a barátok, az utazás és az ismerkedés. Az utazás élménye az... Az már nagy élmény nekem, az ismerkedés alap szokásom és a barátaim nélkül meg semmire sem mennék :D

2013. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A természetjárás, akár biciklivel, akár gyalog, futva, autóval, bárhogy, csak természet legyen.
2013. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utazás, egzotikus helyek bejárása! Ez érdekelne legjobban, de még várat magára.
2013. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmiről sajnos nem tudok írni ;)
2013. febr. 15. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell.

Feltettél egy kérdést, és én erre, őszinte választ adtam.

2013. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is érdekel..? Mikor kisgyermek voltam, mindig az járt a fejemben, hova akarok ma eljutni, milyen újabb csoda vár rám, de ahogy a napok szálltak a fejem felett, a mágia egyre inkább kiröppent a hétköznapi rutinomból, így hát kutatni kezdtem utána. Ezt a varázslatot kerestem évekig, mindig másba képzeltem bele, gyermekként az apró kisautókba és plüsskutyákba, kiskamaszként a "nagyfiús" mesékbe, szuperhősökbe, ifjúként a lányokba, az elérhetetlen szerelmekbe, majd a sikerbe, a hatalomba, amit soha el nem érhetek. De azt a katarzist, a várt gyönyörűséget egyik sem adta meg. De ehelyett életem minden egyes percéből, élményéből, csalódásából nyertem az aranynál is többet érő tapasztalatot. Ezt gyűjtögettem életem során és ez az iránytű mutatott el a csodához, így leltem meg egy péntek estén, egy vastagfalú korsóban, aranyos csobogásában, és tudtam már hogy más nem lesz ami érdekel, csak a ... SÖR!
2013. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ez nagyon jó :D
2013. febr. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!