Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak már, hogy végre...

Mit csináljak már, hogy végre ne legyen olyan élettelen kedvem?

Figyelt kérdés
Már reggelről felidegesítettek aludni nem hagynak mert nővérem 20 éves de agyi szinten 5. Csapkod mindent de nem veszi figyelembe,hogy alszok.Felkelek akkor veszekedik velem,hogy adjam oda neki ezt meg azt. Felléptem Fb-ra látom ,hogy a volt barátom akit még nagyon szeretek kiírta,hogy találkozott egy lánnyal a buszon és nagyon bántja,hogy nem kérdezte meg a nevét.Csináltam magamnak reggelit de kedvem sincs megenni de már hogy ilyen ez a 3. nap,hogy ilyen kedvem van.Valaki mindíg elrontja és nekem már elegem van. Én mindenkitől elnézek mindent de már unom ,hogy mindíg csak tűrök.És attól félek,hogy majd azon fog kijönni akin nem akarom.De még anyukámnak sem mondhatom el a gondjaimat mert ha beszélek neki meg sem hallgat csak nyomja azt a szar laptopot. Jajj már elegem van.
2013. febr. 16. 09:36
 1/1 anonim válasza:

szerintem kérdezz meg erről egy pszichológust mielőtt még rosszabb lesz

itt is írhatsz egynek:

[link]

2013. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!