Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szar az életem, mit rontottam...

Szar az életem, mit rontottam el?!

Figyelt kérdés
most kerültem gimibe.Nincsenek barátaim.A régi barátaim leszarnak bunkók velem.Pedig úgy indultam ennek az új sulinak hogy megváltozom.De nem megy ugyanúgy lekezelnek.egyetlenegy barátom maradt a régi közül őt szeretem nagyon is.Mondom anyunak hogy irasson át másik iskolába erre leszarja a fejem.Aztmondja én akartam mostmár itt maradok.Ennyire nem érdekli hogy milyen rossz nekem?Elegem van már most.Tök egyedül érzem magam.
2010. szept. 6. 20:48
1 2
 1/11 zsana1495 ***** válasza:
65%
Igaza van anyukádnak. Mmint nem abban, hogy leszarja a fejed, hanem, hogy iskolát válts. Az nem megoldás ha suliról sulira vándorolsz, mert egyik osztály sem tökéletes. És mi van ha mégrosszabb lenne? Próbálj ebben az osztályban beilleszkedni, beszélgess! Úgy is lesz valaki, akivel megtalálod a közös hangot.
2010. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy vagyok vele hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben! Sose központosítsd magad mert sok 100 millió ember van rosszabb helyzetben mint te!

Ha ezt elfogadod akkor továbblépsz!

2010. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni hogy félek bármit is mondani az új osztályban mert félek hogy aztmondják hogy úristen mekkora egy gáz ez a csaj milyen egy nyomorék.Mertakivel összebarátkoztam az mindenkiről szinte ezt mondta.... egy normális lány sincs az osztályban..
2010. szept. 6. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
ismerős érzés :S de én már 6 éve egy osztályban nyomorkodom köztük :S
2010. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ez az az időszak,amit egyszerűen túl kell élni!

Ha bejársz suliba idővel úgyis odacsapódsz valamelyik klikkhez,hisz még a lúzerok is bandáznak.Közös érdeklődés összehozza az embereket.

2010. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
alig kezdődött el a suli:D!Szerintem várj még egy kicsit...ha még fél év múlva is ugyanez a helyzet tedd fel újra a kérdést és majd adok gyakorlati tippeket is:)
2010. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megértelek, de anyádnak igaza van ! Mégpedig ezért: ha elmész egy másik suliba kényelmesebb lesz neked, de semmi más. Nem fogst fejlődni szociális szinten és nem fogod megtanulni az emberekkel való kapcsolatok létesitését nehéz pillanatokban.

És tudod, a kényelmesebb út nem mindig a legjobb út. Egy téli szombaton kényelmesebb lenne aludni, mint felhúzni egy sportcipőt és kimenni futni 1 kicsit. De ez nem jelenti azt, hogy az alvás többet ér, mint a kocogás.


Nem, itt csak arról van szó, hogy megkell tanulnod kijönni a komfort-zónádból és elkell kezd azt csinálni, amit mindenki más: kommunikálni, ismerkedni, csevegni, stb. Mert nagyon könnyű csak várni, nem tenni semmit, és azt gondolni "mekkora barmokkal vagyok körülvéve"

Nekem is nehéz volt az elején. Azt hittem egy rémálmot élek, ami sosem fog véget érni, de a Nap újra kisütött. Amikor érezték, hogy sebezhető, félénk személy vagyok akkor folyton hecceltek. Amikor látták, hogy magabiztos vagyok akkor tisztelni kezdtek. Hozzáállás kérdése az egész.


Tudom, hogy ez most túl könnyűnek tűnik és épp ezért hamisnak is, de mit gondolsz, mások hogyan csinálják ? Azt hiszed okosabbak, mint te ? Szó sincs erről. Arról van szó, hogy ők nem félnek önmagukat adni és tudják, hogyha az egyiknek nem is jönnek be, hát bejönnek a másiknak. Ha feltárulkozol az emberek előtt sose leszel egyedül, soha.

2010. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok az osztályban, hogy tudom sokan nem kedvelnek, de én mindig önmagamat adom, ha tetszik ez nekik, ha nem. Régóta lepereg rólam minden sértésük, nagyon nem is érdekel. Akikkel jóban vagyok (fôként fiúk), azokkal elvagyok szünetben, ha valaki akar valamit, megteszem, vagy nem. Nem félek senkivel beszélni, és nem félek senkinek megmondani, hogy most hagyjon békén. Élj te is egyszerűen, ne másoknak felelj meg, inkább ôk nehezteljenek rád, mint azok, akikkel jóban vagy. Inkább legyen 3 rokon lelked, mint 30 pajtásod.
2010. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 hét után még nem kell mindenkivel jóban lenni majd megismeritek egymást szépen lassan úgy hogy észre se veszed és már barátaid vannak
2010. szept. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem debrecenbe jársz suliba véletlenül?:)
2010. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!