Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ciki ha egy 9. osztályos...

Miért ciki ha egy 9. osztályos lány 50 kg felett van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapból nem ez a ciki, hanem a gondolkodásmód. A suliban mindíg szopatják azt, aki nem fér bele az átlagba, ez van.

60 kg-s 170centis csaj egyébként szerintem az átlag, de lehet rosszul tudom.

2013. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem rosszul tudod ... 60kg ? tejóóég ... az azért egy kicsit sok, csak én 165-cmhez 52 kg vagyok és azért szivatnak
2013. febr. 18. 15:41
 3/5 anonim válasza:
Dehogyis -.- alkattol is fugg... Mert most jo a palcika?
2013. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két példa. Van egy húgom, pont 9.-es és 168cm 55kg. Szép és nem cikis. A csajom pont jó alakú, rendesen egyben van; kerek a feneke, szép a melle, nem hurkás, nem löttyedt sehol. 18 éves, 173 centi magas és most 63 kg. Mellesleg egész életében sportolt eddig, viszont nem izmos hanem lányos a teste. Ha a fent leírtakból némi büszkeség érződik akkor jól érzed, mert ilyen csaj kell egy palinak, nem 10dekás szerencsétlen kislányok. Ennyit arról hogy "tejóóég"....

A ti iskolátok a vasággyal-negyvenkiló képző???:D De gondolom tökmindegy mit válaszolnak itt, úgyis az a lényeg hogy az osztálytársak mit mondanak. Önkritika 15 évesen nulla.

2013. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is ciki
2013. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!