Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS Mit tegyek? A barátom...

SOS Mit tegyek? A barátom egész nap katonázik a sz. Gépen Engem meg elhanyagol

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 19:37
 1/9 szántóvető ***** válasza:
drasztikus megoldást javaslok:add el vagy tüntesd el a gépet,más +oldás sajna nincs.
2013. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hogy csináljam? tudta nélkül? és ha utána vesz egy újat?:S engem meg kirug... lehet hogy jobb lenne,ha nem is lennénk együtt? vagy vegyem rá magam,hogy beálljak katonának?
2013. febr. 27. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Barátod egy lelkisérült barom lehet!Csókolóztasd össze a kis gépével, ha ilyet tetű!
2013. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Munka után szokott játszani,azt mondja igy kapcsolódik ki. Igy már más a szemetekben? Elkéne hagynom,ha lelki sérült? lehet hogy bánt? azt hiszi hogy én is egy lehetséges célpont vagyok? vagy hogy az ellenséggel vagyok?
2013. febr. 27. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha barátodnak ez a legnagyobb öröme az életben, akkor csak sajnálni lehet, egy lelkiszegény ember! Vagy csak én vagyok egy régi gondolkodású ember, de én utálom a gép b@zikat. én otthagynám, ha nem foglalkozna velem!
2013. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szántóvető ***** válasza:
neked kell tudnod hogy mennyire vagy boldog vele ill. mennyire fontos neked.az erőszak(gép eltüntetése) nem vezet jóra,és lehet hogy ellenségként tekintene rád a továbbiakban :)
2013. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam játszani, ha hazaérek. De ha párkapcsolatban élek, nem a gép az elsődleges dolog. Bár, szerencsére díjjazzák sokszor a pasik ezt a hobbim:).


"Elkéne hagynom,ha lelki sérült? lehet hogy bánt? azt hiszi hogy én is egy lehetséges célpont vagyok? vagy hogy az ellenséggel vagyok?"


A lelki sérültség nem így mutatkozik...

Ha bánt is, az az agresszió alapból benne van, nem a játék matt lenne.

Ez meg hülyeség, hogy az ellenség közé sorol. Ne legyen már üldözési mániád.. Ha ennyire őrült lenne, már észrevetted volna, hidd el!

2013. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj mostani fiatalokkal, hogy egy elcseszett, elfuserált generáció! Mondom ezt úgy, hogy én is az vagyok! Fiatal! De engem legalább még érdekelne mások is a virtuális világon kívül! Isten remélem megbocsájtja ezt nekem!
2013. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi baja sincs csak szeret szàmìtògèpezni, de veled is lehet problèma màr bocs, de nem tudod lekötni mert ha nagyon jòl èreznè magàt veled akkor nem gèpezne hanem veled foglalkozna.
2013. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!