Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elvállalnátok ezt a munkát?...

Ti elvállalnátok ezt a munkát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan munkát kínáltak, amelyhez német nyelvtudás kell, azonban én a nyelvvizsgámat hosszú évekkel ezelőtt szereztem (értsd 10-11 éve) és azóta nem használtam, mivel az eddigi munkáimhoz nem kellett. Nem azt mondom, hogy nem emlékszem semmire, de most így hirtelen nem tudnám egyáltalán használni. Főleg nem komoly feladatoknál.

Nem szeretnék leégni, ti mit csinálnátok?


2013. febr. 28. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megkérném őket, hogy teszteljenek le. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, elmondhatod, hogy rég használtad, küldjenek be valakit, aki fel tudja mérni, hogy elég-e a tudásod.
2013. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Élénkítsd fel a tudásod.

Az őszinteség elengedhetetlen, így szerintem is mond meg, hogy teszteljenek.

De az is lehet, hogy ez csak egy jel volt, lesz pár napod felélénkíteni a tudásod, és a következő állásnál már nem lesz ilyen gondod! :)

2013. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nekem német üzletemberekkel kellene tárgyalnom mint titkárnő.
2013. febr. 28. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy titkárnő nem tárgyal.


Amúgy meg nem értem, hogy jön ide. TESZTELJENEK LE ŐK. Ha elég, szuper, ha nem, hát nem.

2013. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el magàntanàrhoz hogy kèszítsen fel erre , aztàn kèszülsz komplett helyzetekre.
2013. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A bátyám is ilyen helyzetbe volt, ő ausztriába akart menni, de már nem igazán emlékezett a dolgokra. Előszedte az általános iskolás könyveit, átnézte. Én azt mondom, hogy kicsit gyakorolj, és utána megy magától.
2013. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!