Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosítvány nélkül?

Jogosítvány nélkül?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok.4 nap kezdek a tanyán dolgozni. és szereztem egy motort mert ugye városon kívül van a tanya. és sokat kéne biciklizni reggel ki este be..:/

és ez a motor egy babetta. ugygondoltam ezzel kijárkálok. lámpa jó minden rajta zöldmellényt vennék fel. hajnal 5 fele kéne menni és este vissza fele 9-10 kor. nagy az esélye hogy elkapnak?? vagy ha elkapnak milyen büntetésre számíthatok?? normális válaszokat légyzives!



2013. márc. 11. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én be merném vállalni, kicsi az esélye.


Egy dologra figyelj oda, ha elkap a rendőr, nagyon szépen beszélj vele, mondd el, hogy sajnálod, tudod, hogy szabálytalan, de dolgozni jársz vele.. el fog engedni.

2013. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Be vállalnám én is! Bukó mindenképp legyen rajtad!
2013. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat !:)

ugye a babettán van pedál. és ha a város végéig csak tekerem?? és utánna indítom be .. azért szolhatna ha csak tekerem?

2013. márc. 12. 00:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólhatnak. Attól még, hogy tekered, attól még az egy segédmotorkerékpár, amire nincs jogsid. Egy autót se tologathatsz össze-vissza a városban :)
2013. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igaz..

mindenessetre köszönöm a válaszokat. remélem nem fognak elkapni:)

2013. márc. 12. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!