Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet szellemet idézni...

Jazmin30 kérdése:

Hogy lehet szellemet idézni Quia táblanélkül idézni egyszerűen?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 17:24
 1/7 anonim válasza:
100%

Én már máshol is mondtam hogy a quija tábla a legbiztonságosabb és a legkevésbé fájdalmas ezköz,de ha ennyire érdekel mondok egy kevésbé szörnyű módszert ami biztonságos!

Kellékek:

-kemény fa alapú papír,a boltban is kaphatsz!

-3 fehér vagy fekete sima gyertya,ez attól függ kit akarsz idézni,ha rossz embert fekete,ha jó lelkű embert fehér színű gyertyát gyújts!

-füstölő (bármilyen illata lehet)

-Forró víz,ebbe szórj jó sok levendulát hogy a párával megnyugtasd a szellemeket!

-Egy kép arról akit meg akarsz idézni!

A szellemidézés menete.:vedd magad elé a papírt és írd rá annak a nevét akit idézni szeretnél majd rajzolj a név alá egy pentagramot!

Ezután tedd egy tálkába a forró vizet benne a levendulát a papír közepébe! Rakd körbe a tálat a 3 gyertyával és gyújtsd meg őket! majd gyújtsad meg a füstölőt és ülj le!

Majd mond ezt miközben a kezedben tartod a fényképet:szellem szellem drága szellem arra kérlek jelenj meg! Ezt mond addig amíg meg nem jelenik beszélgess vele majd köszönd meg hogy eljött,és ezután szépen küld el!

Ha minden utasítást betartottál tényleg meg fog jelenni és majd el is fog menni!

Próbálkozz és sok sikert!

2013. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja,amúgy kösz hogy vetted a fáradtságot és visszaírtál hogy leírtam neked ezt az igen titkos szellemidézés módszert és kockáztattam hogy az egész világ megtudja kösz hogy megköszönted!
2013. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyépként ha kell nem mondom meg másnak csak annak akivel megcsinálom
2013. ápr. 20. 22:02
 4/7 anonim válasza:
Jó ! Bocs hogy így felkaptam a vizet!!! Már miden hozzávaló eszközt beszereztél!? Ismétlem semmivel ne módosítsd semmi eszközt!
2013. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugye lehet két személyel?
2013. jún. 6. 21:19
 6/7 anonim válasza:
Igen lehet de nem egyszerre!
2013. jún. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Jázmin! Bocsánat de a múltkor amikor megírtam a szellem idézés menetét egy fontos információt kihagytam!

A füstölő illata bármilyen lehet kivéve.: a tömjént a mirhát a feng shuit és ha jól emlékszem nem lehet ezen kívül semmilyen olyan ami "templomi dolgokhoz kötődik"!

Ha esetleg megcsináltad a szellem idézést és úgy érzed hogy rossz a közérzeted gyengébb vagy nincs sikered szerencsétlen lettél és az is akivel ezt megcsináltad kérj segítséget szakembertől mert ezek a jelek arra utalhatnak, hogy a szellem még mindig rajtad van!

Ha esetleg nem akarsz segítséget kérni szakembertől tömjént kell égetned! Ha a tömjén elégetése után is rossz a közérzeted azonnal hívj segítséget, olyan embert akinek a szakterülete valóban szellemlevétel STB..!

Kérlek írd meg hogyan sikerült a szellemidézés!

2014. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!