Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a kisbabának...

Mennyibe kerül a kisbabának az összes szükséges dolog?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a ruhákra meg majd arra amit a szüléshez kell vinni..:) és arra is hogy kismamaruhát kb. mennyiért lehet kapni.:)
2013. febr. 22. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát erre sokféle választ fogsz kapni! Van aki majd azt írja elég 100e és lesz aki 500-at fog írni! Volt már ilyen kérdés! Igazából kinek hogy engedi a pénztárcája és miket kapsz kölcsön minden ettől függ! kismama ruha bazi drága én normál ruhákat vettem csak nagyobb méretben! Jó babavárádt!
2013. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez kizárólag rajtatok és a kereten múlik! Nekünk szinte minden használt lesz... Egy két dolgot leszámítva.. Sok ruhát kapni fogunk szóval, arra lehet nem is költünk... Kiságyat kölcsönbe kapjuk, először úgy volt, hogy megvesszük, de mondták, hogy addig használjuk amíg csak akarjuk, aztán ha már nem kell visszavisszük, a többi dolgot használtan szerezzük be! Kiszámoltuk nagyjából így is 150 ezer lesz... Persze lehet kapni méreg drága dolgokat is.. a határ a csillagos ég!

Kismama ruhát turiból meg vateráról veszek, mert nem fogok egy nadrágért 7-10 ezret kiadni, ennyi időre..

2013. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

középkategoria:

babának ágy, matrac,ágynemű,pelenkázó szekrény,légzésfigyelő: 100.000

cumisüveg,pelenka,popsitörlő:10.000

alap ruhák:20.000

ha használt akkor a fele. ezek az alap dolgok.

kismamaruhák nagyon drágák. nadrág 8000 ezer pl.

én nem vettem.nyúlós felsők tunikák teljesen jók. cicanadrággal vagy nyúlós gatyóval.

2013. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
300ezer körül és ebbe nincs benne a vizsgálat,Uh díj, egy kismama nadrág kb 10-15ezer Ft
2013. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jégtánc ***** válasza:
Kismamanadrágot lehet kapni a Sárkányban,vagy az Ázsia centerben is.Célnak tökéletesen megfelel.Vagy ha nem pesti vagy akkor turikban vagy kínaiban.5000-6000 FT.Egyébként annyiba kerül egy baba amennyi pénzed van rá.Körül kell nézni.
2013. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!